Opis

Nowy, aktualny, praktyczny i bogato ilustrowany przewodnik po Ibizie i Formenterze. Kieszonkowy format i starannie dobrana treść sprawiają, że jest niezastąpiony podczas krótkich wyjazdów czy dłuższego pobytu.

Książka szczegółowo przedstawia 10 najciekawszych miejsc, których nie można pominąć podczas zwiedzania wysp, takich jak: urocza wioska Balafia, najładniejsza z zatok – Cala d'Hort czy średniowieczne stare miasto w stolicy Ibizy – Eivissie. Opisuje też inne warte obejrzenia atrakcje i mniej znane miejsca, jak choćby hipisowskie Punta Arabi na Ibizie czy Cap de Barbaria na Formenterze. Radzi również, gdzie zjeść i zamieszkać, gdzie zrobić zakupy, dokąd zabrać dzieci, żeby się nie nudziły, co zrobić, aby pobyt na Ibizie i Formenterze był niezapomniany. Podpowiada trasy wycieczek samochodowych i krótkich spacerów.

Rozdział Informacje praktyczne objaśnia jak dojechać, jakie dokumenty będą potrzebne przy wyjeździe i na miejscu, kiedy wypadają najważniejsze lokalne święta. Podaje też adresy ambasad i konsulatów. Rozdział kończy słowniczek przydatnych słów i zwrotów w języku hiszpańskim.

Ważną część przewodnika stanowi dokładna mapa Ibizy i Formentery niezbędna podczas zwiedzania wysp.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2009
Autor Richard Sale
Wydawca Global PWN
Format 192x105
Rodzaj Podróże
Język polski
Ilość stron 136
Podkategoria Przewodniki
ISBN *, 9788301158613

Producent: Global PWN

Opinie ( opinii)


Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.

image