Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

3.54517

Wysyłka w ciągu 2 dni

Opis


Siódemka szczęśliwa jak nigdy.

iPhone 7 wreszcie nadszedł. Potęga, którą widać już na pierwszy rzut oka. Ekran o największej jasności z możliwych. Ciężko od niego oderwać wzrok, a to ze względu na wyświetlanie najszerszej gamy kolorów. Idealny do zaprezentowania użytkownikom nowych, udoskonalonych kamer video oraz aparatów do zdjęć. Posiada najbardziej wydajną baterię oraz największą moc ze wszystkich dotychczasowych iPhone'ów. Jego głośniki stereo sprawiają, że chcesz słuchać wydobywających się z niego dźwięków bez końca. A zachlapanie wodą nie jest już dla niego straszne. iPhone, który najlepiej pokazuje jak wygląda podnoszenie poprzeczki.

Konstrukcja
Design nie do zdarcia i niezatapialny.

 
 

Nowe kolory:
czerń i onyks

Odporność na
wodę i zachlapania

Nowy przycisk
Początek
 
 

iPhone 7 posiada nową konstrukcję unibody, która dzięki swojej gładkości w dotyku jest podręcznikowym przykładem tego, że telefon stanowi przedłużenie ręki - tego smartfona po prostu nie chce się z niej wypuścić! Przycisk Początek został w nim przeprojektowany od początku do końca. Obudowa została całkowicie uodporniona na jakiekolwiek zachlapania. Kolor onyksu to nowość, której nie znajdziesz w żadnym z naszych poprzednich wykończeń. iPhone 7 stanowi dzięki temu nowe stadium doskonałości.

Dwa rozmiary, pięć wykończeń.

Różowe i żółte złoto oraz srebro to barwy doskonale znane Ci z poprzednich wersji iPhone'a. Teraz, dzięki iPhone 7 i iPhone 7 Plus, oferta kolorów została urozmaicona wykończeniami w kolorze błyszczącego onyksu i ślicznego, czarnego matu. Wszystkie z nich stworzono z ultramocnego aluminium serii 7000 w rozmiarach 4,7 cala i 5,5 cala.

Czerń, która rozbłyska.

Czarny jeszcze nigdy nie był tak modny. Dzięki polerowaniu i dokładnemu, 9-stopniowemu procesowi anodyzacji uzyskaliśmy wykończenie w kolorze błyszczącego onyksu. Z kolei obudowa w kolorze czarnego matu to rezultat mistrzowskiego użycia piaskowanego aluminium. Naszym celem było otrzymanie odcienia czerni tak głębokiego i jednolitego, aby nie dało się gołym okiem stwierdzić, gdzie kończy się szkło, a zaczyna aluminium. Udało nam się.

iPhone nie do zachlapania.

Zadbaliśmy o to, aby pył, zachlapania ani wilgoć nie stanowiły dla iPhone'a 7 problemu. W ten sposób stał się on pierwszym w historii wodoodpornym przedstawicielem wśród tych smartfonów, a zawdzięcza to przeprojektowaniu swej obudowy.

Dobre lepszego początki.

Jaki jest najlepszy sposób na początek? Taki, którego działanie prosto dostosujesz do swoich potrzeb. Teraz nowy przycisk Początek iPhone'a 7 reaguje na nacisk wyczuwalną informacją zwrotną. Zawdzięcza to współpracy z nowym sygnalizatorem taktylnym. A ponadto łączy niesamowitą wrażliwość na dotyk z wytrzymałością.

Touch ID

iPhone 7 odblokowuje się najbezpieczniejszym, a przy tym najprostszym hasłem z możliwych - Twoją linią papilarną. Pomaga mu w tym technologia szybkiego i zaawansowanego czytnika odcisków palców.

Aparat iPhone'a 7
Piękno całego świata w jednym obiektywie.

 
 

Aparat

Optyczna
stabilizacja
obrazu

Aparat
FaceTime HD

Flesz True Tone z
4 diodami LED
 
 
 

Szeroka gama kolorów to tylko jeden przykład zaawansowanych nowych funkcji iPhone'a 7, które sprawią, że fotografie Live Photo oraz "klasyczne" zdjęcia będą wyglądały na jeszcze bardziej pełne życia i energii. To, co stoi za jego magią to sześcioelementowy obiektyw, którym zrobisz lepsze filmy i zdjęcia pomimo gorszego oświetlenia, przysłona ƒ/1.8 oraz dodana optyczna stabilizacja obrazu. iPhone na to zasłużył - to w końcu najpopularniejszy aparat fotograficzny na świecie.

Procesor ISP - inteligentna bestia w madrym aparacie.

Aparat z zaawansowanym balansem bieli, ulepszonym lokalnym mapowaniem tonalnym oraz błyskawicznym ustawianiem ostrości - a są to tylko "pomniejsze" dodatki. Jaki jest główny składnik udoskonalonych zdjęć iPhone'a 7? To zaawansowany sygnałowy procesor obrazu ISP. Wykorzystuje tryb samouczenia i  wykonuje ponad 100 miliardów operacji. A to wszystko w czasie, gdy Ty robisz zdjęcia. Procesor ISP został specjalnie zaprojektowany przez Apple i wbudowany w czip A10 Fusion. Właśnie dlatego aparat iPhone'a 7 to takie doskonałe urządzenie.

iPhone 7 Plus. Jedno zdjęcie. Dwa aparaty.

 
 

Obiektyw szerokokątny
i teleobiektyw

Optyczny zoom 2x
Cyfrowy zoom do 10x

iPhone 7 Plus sprawia, że uśmiech sam ciśnie się na usta. I to niekoniecznie przed zrobieniem zdjęcia. Dzięki niemu możesz bowiem fotografować jeszcze lepiej, i to z daleka. Posiada bowiem aparat z teleobiektywem, który oferuje większe zbliżenia we współpracy z szerokokątnym, 12-megapikselowym obiektywem znanym Ci z iPhone'a 7.

 

Wyświetlacz Retina HD
Nadaje Twojemu iPhone'owi barw i jasności.


Szeroka gama kolorów

Jaśniejszy

3D Touch
 
 

Rozświetlenie dodatkowym blaskiem, treści pełniejsze życia i taki sam zakres kolorów jak w cyfrowym przemyśle filmowym. Brzmi jak opis z Fabryki Snów? A to wciąż opis ekranu iPhone'a 7, który  odwzorowuje ten sam zakres kolorów. Odczytywanie wiadomości, przeglądanie fottografii - każda ta czynność odbywa się w wyświetlaczu Twego iPhone'a. Dlatego dopilnowaliśmy, aby każda z tych czynności cieszyła Twe oko.

Realny widok z kolorami nie do opisania.

Na nowym ekranie Retina HD każda barwa wygląda tak prawdziwie... Nieważne czy są to Twoje wakacyjne Live Photos czy fotografie przedmiotu, który za chwilę kupisz. iPhone 7 posiada dużo bardziej realne odwzorowanie wszystkich odcieni, z których składa się obraz. Pod ręką masz najlepszy dostępny w smartfonach system zarządzania paletą barw z wyświetlaną w standardzie filmowym rozszerzoną gamą kolorów.

3D Touch. Dotyk pełen bogactwa.

3D Touch to bardziej responsywny interfejs takich aplikacji jak Mail, Kalendarz, wiadomości i wiele innych. Technologia 3D Touch znalazła fantastyczne zastosowanie w nowym wyświetlaczu Retina HD. czuć to po jednym naciśnięciu.

Czip A10 Fusion
Najmocniejszy czip w historii smartfonów.

 
 

szybszy niż
iPhone 6

Wydajniejsza niż
kiedykolwiek bateria
 

Praca dwa razy szybciej niż z iPhonem 6 i rzadsze sięganie po ładowarkę - z baterią iPhone'a 7 to możliwe. Procesor A10 Fusion wie bowiem jak efektywnie działać - ogranicza zużycie energii, gdy dajesz mu odetchnąć, a kiedy używasz go intensywnie - szybciej przetwarza. Wydajniejszy energetycznie, a przy tym szybszy od poprzednich iPhone'ów. Właśnie dlatego jest to najpotężniejszy procesor ze wszystkich smartfonów.

Pojemność podwojona do 256 GB.

Pojemność, o jakiej marzysz. Więcej filmów i aplikacji. iPhone 7 ma pojemność dwukrotnie większą niż w starszych modelach: 32 GB, 128 GB oraz 256 GB.

 

Audio
iPhone w stereo.


Nowy, stereofoniczny system audio

głośniejszy dźwięk w porównaniu z iPhonem 6s

EarPods ze złączem
Lightning

Przedstawiamy AirPods
 
 

Rozmowy, filmy i muzyka w stereo - nie kojarzy się z iPhonem? Teraz zacznie. Głośniki stereo iPhone'a 7 mają szerszy zakres dynamiki i są dwa razy głośniejsze niż w iPhonie 6s.

EarPods. Ze złączem Lightning.

W zestawie z iPhonem 7 dołączone są słuchawki EarPods ze złączem Lightning. Zawsze możesz jednak słuchać muzyki przez swoje stare słuchawki - wystarczy użyć dołączonej przejściówki na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Wi‑Fi + Cellular
Szybsze połączenia 4G LTE
i najlepszy roaming.

 
 

3x szybsze 4G LTE
niż w telefonie iPhone 6

Do 25 pasm

Odbieranie połączeń z WhatsApp
i innych aplikacji firm trzecich
 

Najlepszy przyjaciel w Twej podróży. Masz najlepszy roaming dostępny na smartfonie, a to dzięki większej liczbie pasm LTE. Ponadto iPhone 7 obsługuje technologię 4G LTE Advanced. Prędkość pobierania danych wynosi w niej trzy razy wyżej w porównaniu z iPhonem 6.5 i ponad 50 procent wyżej niż w przypadku iPhone'a 6s - sięga nawet 450 Mb/s.

 

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj telefonu Smartfon

Producent: Apple

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi


Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.