Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

"Zamyślenia" to album z premierowymi utworami. Znajdą się na nim kompozycje autorstwa Romualda Lipko, Łukasza Pilcha, Mieczysława Jureckiego, Mirosława Stępnia i Wojciecha Trzcińskiego; do słów Jacka Cygana, Andrzeja Sikorowskiego, Bogdana Olewicza, Justyny Holm i Jacka Bukowskiego.

Wydawnictwo jest promowane przez singiel "Chodź na kawę Warszawo", do którego powstaje teledysk. Utwór staje się coraz bardziej popularny w ogólnopolskich i lokalnych rozgłośniach radiowych.

"Chodź na kawę Warszawo" jest utworem wyjątkowym w karierze Pani Ireny Santor. Przed rozpoczęciem zdjęć Artystka przyznała, że jest to pierwszy profesjonalny klip w trakcie jej wieloletniej kariery na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej!

Celebrując tę chwilę, Pani Irena zaprosiła do teledysku jej przyjaciół i tych Artystów, których dopinguje w karierze.

Aktorami w teledysku zostali [alfabetycznie]:
Irena Santor, Urszula Dudziak, Mela Koteluk, Alicja Majewska, Marcelina, Ania Ołdak [zespół MoMo], Alan Andersz, Eldo, Igor Herbut [zespół LemON], Paweł Królikowski, Dawid Kwiatkowski, Romuald Lipko, Pelson, Michał Rudaś, Jeremi i Artur Sikorscy, Muniek Staszczyk, Zbigniew Wodecki, Grupa MoCarta.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Pop
Płeć Pop

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Pop
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Irena Santor

Producent:MyMusic

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.