Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

3130

Dostawa w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia

Opis

Zapomnijcie o bezpieczeństwie. Zapomnijcie o części pierwszej! Czas na kontynuację filmu nazywanego przez New York Times „najbardziej nieustraszoną i wyzwalającą komedią nowoczesnego kina"! Cały gang Jackass specjalnie dla twojej „przyjemności" zebrał się ponownie, by przełamać kolejne tabu i pójść tam, gdzie żaden z filmowców jeszcze się nie odważył! Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O, Chris Pontius, Wee Man, Ryan Dunn, Preston Lacy, Dave England i Ehren McGhehey powracają!
Jesteś przygotowany na dawkę emocji, która przerazi, obrazi, zniesmaczy i rozśmieszy cię jak żaden inny film?! Kompania Jackass łamie kolejne bariery łącząc rozżarzone żelazo z delikatną skóra, ciało 90-latka z duchem młodego zucha i kwintesencję męskości z .... (lepiej zobaczcie sami).
Tylko teraz zobaczysz drugi długometrażowy numer Jackass wyładowany po brzegi dodatkami specjalnymi! Ujęcia z planu, sceny niewykorzystane, sekwencje bonusowe to tylko namiastka zawartości tego DVD, które oglądasz na własną odpowiedzialność!

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Jeff Tremaine
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 5.1 angielski Dolby Digital 2.0 polski Dolby Digital 5.1 czeski Dolby Digital 2.0 węgierski
Kategoria Komedie

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD
Rok / data wydania 2006
Czas trwania 95

Producent: Imperial

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image