Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Manito
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

14890

W magazynie

Opis

Smily Play LOKOMOTYWA ROŚNIJ ZE MNĄ Zabawka pozwala dziecku poznawać otoczenie i doskonalić motorykę ciała, Dziecko uczy się pokonywać trudności związane z samodzielnym chodzeniem, Efekty dźwiękowe i świetlne stymulują słuch i wzrok dziecka, Zabawka zachęca do kreatywnej zabawy, co przyczynia się do rozwoju wyobraźni. Rośnij ze mną Lokomotywa Rośnij ze mną jest wielofunkcyjną, muzyczną zabawką, która będzie towarzyszyła dziecku nawet do ukończenia trzeciego roku życia! Oferuje ona mnóstwo różnorodnych funkcji, jednak przede wszystkim wspomaga podczas nauki chodzenia. Zabawka „rośnie” razem z dzieckiem. Dla siedzących dzieci jest interaktywnym centrum zabawy. Następnie zamienia się w chodzik, zapewniający solidne oparcie przy stawianiu pierwszych, samodzielnych kroków. W końcu staje się jeździkiem. Zabawka wyróżnia się żywymi, kontrastującymi kolorami. Wesoła muzyka, kolorowe światełka i różnorodne dźwięki prowokują dziecko do zabawy i aktywności ruchowej. Ta zabawka sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Motoryka mała znajduje swe odniesienie we wszelkich ruchach palców i dłoni, czyli ruchach o znacznie mniejszym zakresie, ale wymagających ogromnego skupienia i koncentracji uwagi. Motoryka mała to takie czynności, jak: rysowanie, malowanie, pisanie, ugniatanie czegoś w dłoni, czy rzeźbienie. Motoryka duża stanowi wszystkie obszerne ruchy, w które jest zaangażowane całe nasze ciało lub jego znaczna część, np. ręce i nogi. Jest to taki rodzaj aktywności ruchowej jak: chodzenie, bieganie, skakanie, czołganie się, jazda na rowerze, czy też pływanie. Co oferuje lokomotywa? Zabawka dostarcza dziecku wielu bodźców. Imituje pociąg (lokomotywę z wagonikiem), zaś w trakcie ruchu wydaje charakterystyczne dźwięki; gwizd, stukot kół. Odłączalny wagonik spełnia rolę stabilnego siedziska. Natomiast po odłączeniu wagonika zabawka zamienia się w muzyczny chodzik, wyposażony w uchwyt do pchania. To wszystko przyciąga uwagę dziecka i zachęca do zabawy. Zabawka odtwarza różne teksty (np. „bileciki do kontroli”, „proszę odsunąć się od torów”, „ proszę wsiadać drzwi zamykać”, „odjeżdżamy, odjeżdżamy”). Kolorowe przyciski uruchamiają efekty dźwiękowe (wesołe, ładne melodie). Przyciski funkcyjne umieszczone na dachu lokomotywy są klawiszami prostego pianinka, umożliwiają tworzenie prostych melodii, a także nazywają kolory naciskanych klawiszy i napisane literki. Lokomotywa posiada dwa tryby głośności. Wysokość zabawki (z rączką) wynosi 60 cm. Zabawka wykonana jest z bezpiecznego plastiku, który łatwo utrzymać w czystości.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 12 miesięcy +
Materiał Plastik
Właściwości Światła Dźwięk
Rozwijane umiejętności Funkcje motoryczne
Wysokość 60 cm
Kolor Wielokolorowy

Producent: Smily Play

Opinie


4.33

3 opinie


Profil anonimowy

06 lis 2017

Strzał w dziesiątkę

Kupione w eMAG

Idealnie sprawdziła się jako prezent na pierwsze urodzinki:)

Dodaj komentarz

justa0411

28 sie 2017

Podoba mi się

Kupione w eMAG

Super lokomotywa, minus dla emag za brak info o atrapie rolki do kręcenia. To już nasza 2lokomotywa, w zakupionej w innym sklepie rolka się okręca, lokomotywa wydaje wówczas dźwięk. Ogólnie polecam. Kupiona na roczek, zabawka, która spełnia kilka funkcji, nie stoi w kącie.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

30 paź 2017

Podoba mi się

Ciuchcia jest fajna, mogłaby być troszkę stabilniejsza ale daje radę, synek się ucieszył. Bardzo szybka wysyłka ☺. Jestem zadowolona.

Dodaj komentarz

image

Rozwiń swój biznes!