Opis

Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 300/3/2011

Nowy, dynamiczny kurs dla gimnazjalistów zapewniający rzetelne przygotowanie do egzaminu PLUS mnóstwo materiałów dodatkowych pozwalających na dostosowanie podręcznika do możliwości klasy. Zgodny z nową podstawą programową.
English Plus motywuje gimnazjalistów do nauki:
*ciekawe i przyciągające uwagę quizy w oryginalny sposób wprowadzają nowe słownictwo,
*intrygujące i poszerzające wiedzę o świecie tematy zachęcają do zadawania pytań i samodzielnego poszukiwania informacji,
* projekty edukacyjne uczą pracy zespołowej i pozwalają wyeksponować najmocniejsze strony poszczególnych uczniów,
*interaktywne ćwiczenia oraz gry na MultiROMie dołączonym do zeszytu ćwiczeń zachęcają do samodzielnej pracy w domu.

English Plus rzetelnie przygotowuje uczniów do egzaminu gimnazjalnego na obu poziomach:
* sekcje key phrases i wyjątkowy słowniczek z ilustracjami ułatwiają zapamiętywanie nowych słów i przydatnych funkcji językowych,
* guided discovery approach sprawia, że uczniowie analizują struktury gramatyczne dzięki czemu lepiej je rozumieją i zapamiętują na dłużej,
* w poziomach 3 i 4 w podręczniku znajdują się strony Exam Writing które zawierają dokładne wskazówki, jak pisać daną formę, ćwiczenia i zadanie egzaminacyjne,
* ćwiczenia znajdujące się zarówno w podręczniku, jak i w zeszycie ćwiczeń uczą strategii egzaminacyjnych i oswajają z zadaniami egzaminacyjnymi. English Plus pomoże przeprowadzić ciekawe lekcje z jasno opisanymi celami i zaplanowanymi wynikami na różnych poziomach zaawansowania:
* Każda lekcja ma konkretny cel, wyrażony za pomocą zdania „I can …” widocznego na górze każdej strony.
* Każda strona w podręczniku to materiał na jedną 45-minutową lekcję. W każdej lekcji znajdują się odnośniki do właściwych stron w zeszycie ćwiczeń.
* Każda lekcja w podręczniku zawiera zadania Fast finisher dla uczniów, którzy skończyli pracę przed innymi, zaś zeszyt ćwiczeń - zadania o trzech stopniach trudności.
* W książce nauczyciela znajdują się dodatkowe zadania (optional activities), które można wykorzystać z grupami o zróżnicowanym poziomie, albo żeby dodatkowo urozmaicić lekcję.
* 3 poziomy trudności testów pozwalają jak najlepiej dopasować sprawdziany do umiejętności konkretnej grupy.

English Plus daje wiele możliwości modyfikacji lekcji w zależności od potrzeb klasy i stylu pracy nauczyciela: + Options – dodatkowe lekcje na końcu podręcznika, tematycznie i językowo powiązane z kolejnymi rozdziałami; do wyboru – Extra listening and speaking, Curriculum extra, Culture i Project.
+ Digital – nowoczesne materiały cyfrowe do wykorzystania w klasie, na tablicach interaktywnych (płyta iTools) oraz w domu, na komputerze (płyta Multi-ROM, strona internetowa).
+ Teacher’s resources – dodatkowe lekcje i testy na stronie internetowej, do wykorzystania z uczniami o różnych potrzebach, ambicjach, zainteresowaniach i na różnych poziomach zaawansowania w nauce języka.

W skład każdego poziomu English Plus wchodzą:
* Podręcznik
* Zeszyt ćwiczeń z płytą Multi-ROM zawierającą dodatkowe ćwiczenia, gry i nagrania do zadań egzaminacyjnych z zeszytu ćwiczeń
* Książka nauczyciela zawierająca strony z podręcznika i materiały dodatkowe
* Płyta audio CD z nagraniami do rozdziałów w podręczniku oraz stron egzaminacyjnych
* Płyta iTools, czyli oprogramowanie do tablic interaktywnych.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Podkategoria Klasa 1 gimnazjum, Klasa 2 gimnazjum, Klasa 3 gimnazjum
Typ gimnazjum
Kategoria Język angielski

Opinie ( opinii)


Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.

image