Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Specjalne połączenie jakości i wzornictwa Ariete 620 Yogurella Metal! Wspaniała domowa jogurtownica firmy Ariete do domowego wytwarzania jogurtu. Wystarczą 3-4 minuty przygotowań, aby po 12 godzinach otrzymać kilogram gęstego śmietankowego naturalnego jogurtu bogatego w żywe kultury bakterii, zbawienne dla przewodu pokarmowego.Koniec z tysiącami zbędnych opakowań jednorazowych! Koniec ze sztucznymi dodatkami i zagęszczaczami! Jogurt powstaje na bazie 1 litra mleka świeżego (po przegotowaniu) lub pasteryzowanego (np. UHT), zimnego lub o temperaturze pokojowej, oraz 1 opakowania jogurtu naturalnego - kupnego lub wcześniej przygotowanego za pomocą Yogurelli. Nie potrzeba niczego więcej - ani podpuszczki z apteki ani specjalnych trudno dostępnych składników! W siedmiu zamykanych dołączonych w zestawie szklanych pojemnikach można przechowywać powstały jogurt w lodówce nawet do 2 tygodni bez utraty jakości. Pojemniki i zakrętki można myć w zmywarce. Aby przygotować pyszny jogurt smakowy, wystarczy do mleka lub do gotowego jogurtu dodać łyżeczkę naturalnej esencji waniliowej, owoce, czekoladę, skórkę pomarańczową, wiórki kokosowe albo inne suszone owoce, a nawet dżem czy konfiturę. Powstały w ten sposób jogurt może okazać się nawet kilkakrotnie tańszy od przemysłowego! Moc 15 W pojemność 1l korpus w inoxie Projektowanie prostych i użytecznych produktów to nasza misja! Ariete powstała w 1964 roku, w sercu Toskanii, krainie malowniczych krajobrazów i przyjaznych ludzi, w miejscu, w którym jakość życia i troska o domowe ognisko stanowi najwyższą wartość, miejscu znanym z kreatywności i genialności jego mieszkańców. Ścisły związek z Klientem i świadomość potrzeb gospodarstw domowych sprawiają, że produkty Ariete są synonimem innowacji i funkcjonalności, a także oryginalności na rynku AGD. Najnowocześniejsze technologie zastosowane w procesach produkcji pozwalają uzyskać parametry i cechy produktów, które stają się wzorcowymi dla całej branży artykułów gospodarstwa domowego. Misją Ariete jest projektowanie prostych, użytecznych i estetycznie doskonałych produktów dla Twojego gospodarstwa domowego. Konsekwentnie najwyższa jakość i technologia, pozwalają nam zajmować od wielu lat czołowe miejsce.

Specyfikacje

Pozostałe dane

Kolor Srebrny Inox
Inne Pojemnosc [l]: 1 7 szklanych pojemników

Główne cechy

Typ urządzenia: Jogurtownica
Moc (W) 15

Producent:Ariete

Opinie (2 opinie)


Ogólna ocena produktu:

5 (2 opinie)

Posiadasz ten produkt?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez
anonimous
2013-07-12T11:12:34+00:00

Robot kuchenny Ariete 620 yogurella metal

Świetny produkt. Bardzo przydatny. Przy dużym spożyciu daje spore oszczędności. Nadto spożywa się jogurt bez zagęstników sztucznych smaków i aromatów. Podział na słoiczki też bardzo praktyczny. Każdy z domowników je swoją porcję w dogodnym dla niego czasie. Teraz w sezonie letnim gdy są owoce jagodowe można komponować różne posiłki i desery uwzględniające możliwości zdrowotne członków rodziny. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez
anonimous
2015-01-16T08:15:25+00:00

Robot kuchenny Ariete 620 yogurella metal

niekłopotliwy w użyciu funkcjonalnie zaprojektowany mógłby mieć możliwość regulacji temperatury dla fermentacji kefirowej ale do jogurtu jest doskonały

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.