Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: GREKOS

6.15000 (- 10% )

5.52270

1 sztuka w magazynie

OpisJAY 101 Nowość na Polskim rynku !!! Najnowszy model producenta EOS 2018r
Data Produkcji: 04.2018r Made in Korea Pd. . Teraz w promocyjnej cenie 4990zł
9 tytanowych płyt pokrytych platyną o łącznej powierzchni 2754 cm2. Jedno z najmocniejszych urządzeń na świecie o mocy 500W!
Nablatowy Jonizator Wody z dotykowym 7-calowym panelem sterującymWyprodukowany przez koreańską firmę EOS Hi Tech, czołowego producenta platyny, jonizator JAY 101 jest nowym standardem pośród jonizatorów. Luksusowy i nowoczesny wygląd jonizatora świetnie dopasuje się do nawet najbardziej wyszukanej kuchni. Jonizator ma moc zmiany zwykłej wody kranowej w czystą, ożywioną, alkaliczną jonizowaną wodę. Dużą wydajność urządzenia zapewnia moc 500 W oraz 9 platynowo-tytanowych płyt. Urządzenie produkuje smaczną jonizowaną wodę w zakresie pH 3-11* (możliwość produkcji wody w zakresie 1,5 - 12,5 pH - dla zaawansowanych użytkowników). Czy chciałbyś mieć dostęp do wody jonizowanej o właściwościach antyoksydacyjnych bez marnowania miejsca na blacie kuchennym? Nowy nablatowy jonizator JAY 101 jest tym czego potrzebujesz! Z górnego wężyka w bardzo łatwy sposób uzyskasz wodę alkaliczną, o 5 różnych poziomach pH oraz wodę kwaśną o 4 różnych poziomach pH. Wartości pH, żywotność filtra i inne funkcje wyświetlają się na dużym 7 calowym dotykowym wyświetlaczu. Dodatkowo urządzenie poinformuje cię komunikatem głosowym jaki poziom wody został wybrany. Prostota i wygoda w używaniu!
Dla zaawansowanych użytkowników: istnieje 76 programowalnych ustawień pH i ORP. Dla własnych potrzeb, jonizator można zaprogramować tak, by proces jonizacji dla wybranego poziomu był silniejszy lub słabszy.

Jonizator wody JAY 101 to prawdziwie profesjonalny sprzęt w całej gamie jonizatorów dostępnych na rynku. Dzięki 9 naprawdę dużym płytom elektrolitycznym produkuje wodę nie tylko o ustalonej, stabilnej wartości pH (możliwa zmiana co 0,5 stopnia), ale też o niezwykle niskim (ujemnym) poziomie ORP. To właśnie zaawansowana technologia, ilość i wielkość płyt oraz komfort użytkowania wyróżnia to urządzenie. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję informacji głosowej (w j. angielskim).

Proste sterowanie urządzeniem, zapewniają przyciski w panelu sterującym. Pięć ustawialnych poziomów alkaliczności (pH 8.5 – 11), cztery poziomy wody kwaśnej (pH 3 – 6), oraz przycisk wody oczyszczonej. Aby wybrać odpowiedni dla siebie poziom wody alkalicznej wystarczy tylko nacisnąć przycisk ALKALINE a następnie otworzyć przepływ wody naciskając przycisk ON/OFF. Jak uzyskać wodę kwaśną? Wystarczy nacisnąć przycisk ACIDIC! Jak uzyskać wodę oczyszczoną? Wystarczy nacisnąć przycisk PURE!


Elektroniczny panel wylewki wyświetla aż 10 funkcji dotyczących pracy urzadzenia:

- informacja o wyborze wody (alkaiczna, kwaśna, filtrowana)
- informacja o płukaniu elektrod
- regulacja głośności powiadomień głosowych
- Wartość pH produkowanej wody
- praca urządzenia
- bieżący przepływ
- wskazania serwisowe
- brak dopływu wody
- żywotność wkładów (osobne wskazanie dla każdego z dwóch wielostopniowych systemów filtracji)
Dziewięć zaawansowanych technologicznie płyt oraz dwa złożone filtry systemu jonizacji wody są schowane w szafce pod twoim zlewem. Dwa filtry klasy medycznej oczyszczają i uzdatniają wodę kranową, a w bardzo dużej komorze elektrolizy woda zostaje przetwarzana w alkaliczną wodę jonizowaną, która cechuje się wspaniałymi właściwościami zdrowotnymi. Wartości uzyskiwanej wody są bardzo czytelnie wyświetlane na wodoodpornym panelu LCD.

Zaawansowany system filtracji wody

Jonizator JAY 101 wyposażony jest w najbardziej zaawansowany system filtracji. Znajdujące się w jonizatorze dwa filtry z 16 stopniami filtracji, oczyszczają, poprawiają kondycję oraz rewitalizują wodę, a to wszystko przed procesem jonizacji. Filtr 1: To filtr sedymentacyjny, złoże jonowymienne do usuwania fluorku, węgiel aktywny oraz 4 złoża przeciwbakteryjne. Filtr 2: To węgiel aktywowany srebrzony, oczyszczony wapń, węgiel aktywny, filtr ceramiczny, a także 5 złóż przeciwbakteryjnych. Taka filtracja zabezpiecza Ciebie i twoją rodzinę przed bakteriami, chlorem i innymi zanieczyszczeniami, które stanowią bezpośrednie zagrożenie dla Twojego i Twojej rodziny zdrowia. Po przepłynięciu przez filtry woda jest świeża, zdrowa i gotowa do jonizacji! W jonizatorze JAY zadbano o wszystko.

Zalety jonizatora wody JAY 101

Dziewięć platynowo-tytanowych płyt o łacznej powierzchni 2754 cm2.
500 Wat, duża moc niezbędna do jonizacji wody.
Elektryczny system SMPS. Zmniejsza ciepło i zwiększa precyzję jonizacji.
76 poziomów jakości wody. Więcej niż ma jakikolwiek inny jonizator! Możliwość dostosowania do każdej wody.
7 - calowy wyświetlacz LCD. Wyświetla poziom pH, żywotność filtra, i inne informacje.
Podwójny system filtracji. Najlepszy w branży. Oczyszcza i uzdatnia wodę przed jonizacją!
Niezrównany wygląd. Zaprojektowany przez najlepszych inżynierów EOS, by wyglądał lepiej niż jakikolwiek inny jonizator.
Automatyczny system płukania. Wykrywa zanieczyszczenia na płytach i czyści je tylko wtedy, gdy to konieczne, oszczędzając w ten sposób wodę i energię. Dodatkowo płukanie przewodów i wylewki po każdorazowym poborze wody.


2 lata pełnej gwarancji z możliwością przedłużenia na 5 lat


Wyprodukowany przez koreańską firmę EOS Hi-Tech, jednego z czołowych producentów jonizatorów wody na świecie.

Do każdego jonizatora zakupionego w naszej firmie Trzy książki i broszura pt. " Woda zjonizowana życie bez chorób " GRATIS ! " Woda zjonizowana. Mity, fakty, medycyna " GRATIS ! " Lecznicza Woda " GRATIS ! " Jak woda wpływa na twoje zdrowie " BROSZURA GRATIS !
Dodatkowo do każdego jonizatora JAY 101 - GRATIS Jonizator przenośny ALKAMODE


Kupujesz bez ryzyka. Ten produkt objęty jest Gwarancją Satysfakcji. Każdy klient otrzymuje imienną kartę gwarancyjną upoważniającą do zwrotu produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu o ile nie jest zadowolony z dokonanego wyboru. Produkt może być w tym czasie używany.
Certyfikat CE

Specyfikacje

Cechy ogólne

Zastosowanie Wyposażenie domowe
Typ Jonizator
Sposób filtrowania Jonizacja
Czyszczenie filtrów mechanicznych Automatyczne
Ilość etapów filtracji 10
Zawartość opakowania 1 x Instrukcja obsługi 1 x Broszura 3 x Książka 1 x Jonizator
Kolor Biały

Wymiary i waga

Długość 15 cm
Szerokość 34 cm
Wysokość 34 cm
Waga 6 kg

Specyfikacja techniczna

Maksymalny przepływ 3.5 l/min

Producent: EOS HITECH CO.

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image