Opis

Ariel Kapsułki żelowe do prania białego Mountain Spring (15 szt.) Wyjątkowa moc piorąca w jednej małej kapsułce. Kapsułki do prania Ariel Mountain Spring 3 w 1 mają wyjątkową, wielokomorową budowę, która sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się aż do chwili rozpoczęcia prania, dzięki czemu zapewniają wyjątkowo skoncentrowaną moc piorącą. Innowacyjna powłoka kapsułki ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając specjalne technologie, które pozwalają usuwać wiele różnych rodzajów plam. Kapsułki Ariel 3 w 1 to najlepszy środek piorący Ariel w płynnej formie, zawierający odpowiednią ilość poszczególnych składników piorących. Kapsułki do prania Ariel Mountain Spring 3 w 1 piorą, usuwają plamy i nadają tkaninom blask. Wyjątkowa moc piorąca w jednej małej kapsułce. Zapewnia doskonałe efekty prania, nawet w trudnych warunkach. Doskonała czystość nawet w 30°C. Łatwe w użyciu: bez potrzeby odmierzania i wlewania detergentu. -------------------------
Składniki:
>30% Anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% Niejonowe środki powierzchniowo czynne, Mydło, <5% Fosfoniany, Enzymy, Rozjaśniacze optyczne, Kompozycja zapachowa, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Linalool Uwaga!
Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są używane i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie. W przypadku połknięcia: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Zutylizować zawartość/pojemnik w odpowiednim lokalnym systemie utylizacji odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zawiera Hexyl Salicylate, Benzyl Salicylate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Typ Automatyczny
Rodzaj prania Białe
Liczba w opakowaniu 15
Liczba prań 15
Zapach Mountain Spring
Atrybuty 3in1

Producent:Ariel

Produkty komplementarne

Opinie (2 opinie)


Ogólna ocena produktu:

5 (2 opinie)

Posiadasz ten produkt?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez

anonimous

2016-03-10T14:08:09+00:00

Gorąco polecam

Gorąco polecam. Mam troje dzieci i z Ariel Mountain Spring nie straszne mi żadne zabrudzenia. Bardzo skuteczne. Kapsułki umieszczone w poręcznym opakowaniu dzięki czemu zajmują mało miejsca w szafce. Jestem zadowolona z ich zapachu. Jest bardzo świeży, a ubrania są czyste i pachnące na długo. Polecam!!!!!! Jola A.
Pozostało znaków: 1000

Opinia dodana przez

anonimous

2016-04-25T00:01:43+00:00

Przetestowane - sprawdzone - skuteczne

Właśnie jestem w trakcie testowania na stronie trnd kapsułek Ariel 3 w 1. Jestem z nich bardzo zadowolona, ponieważ:
- Dobrze się rozpuszczają, nie przyklejając się do ubrań
- Dobrze dopierają pranie
- Zajmują mało miejsca w łazience
- Można na nich zaoszczędzić, ponieważ nie trzeba kupować osobno kapsułek do białych osobno do kolorowych rzeczy aczkolwiek podane kapsułki są i do kolorowych rzeczy i do białych.

Dobrze komponują się w duecie z płynem do prania Lenor Gold Orchid.
Pozostało znaków: 1000

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.