Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Morele
Korzyści:
  • Raty 0% od PayU

1.95405

Wysyłka w ciągu 6 dni

Opis

Asus GeForce RTX 2060 6GB. Przenieś rozgrywkę na wyższy poziom. Wysoka wydajność i gamingowy design. Doskonałe chłodzenie nawet przy dyżym obciążeniu. Zupełnie nowa, wydajna pamięć 6 GB GDDR6 – efektywniejsze wykorzystanie pamięci. Zaawansowane technologie graficzne Ray Tracing oraz architektura Nvidia Turing. Wyjątkowa wydajność Asus powraca ze swoją serią kart graficznych RTX z wydajnym chłodzeniem i zachwycającą czarno-grafitową obudową. Całość została podkreślona nowoczesnym designem, który nadaje karcie wyjątkowego i drapieżnego charakteru. Skutecznie chłodzenie Wysoka wydajność wymaga odpowiedniego chłodzenia. Dwa wentylatory zapewniają skuteczne chłodzenie nawet przy dużym obciążeniu. Graj w najnowsze tytuły na najwyższych ustawieniach graficznych i ciesz się fotorealistyczną grafiką.

RTX z nową pamięcią GDDR6 Nowe karty GeForce RTX pracują na wydajnej pamięci GDDR6, która pozwala efektywniej wykorzystać dostępną przestrzeń. Skomplikowane obrazy są generowane jeszcze szybciej i płynniej. NVIDIA Turing
Karty graficzne GeForce RTX pracują na nowej architekturze Turing i zupełnie nowej platformie RTX. W efekcie otrzymujesz wydajność sześciokrotnie wyższą w porównaniu do poprzedniej generacji – Pascal. Dzięki temu możliwe stało się wprowadzenie do gier śledzenia promieni w czasie rzeczywistym (Real Time Ray-Tracing), co kompletnie odmienia do tej pory znaną nam grafikę komputerową. Obraz wspierany jest również sztuczną inteligencją, która w wydajny sposób pozwala na generowanie fotorealistycznych efektów.

Śledzenie promieni w czasie rzeczywistym
Perfekcją grafiki komputerowej jest realizm. Na przestrzeni lat obraz generowany komputerowo rozwijał się błyskawicznie, a dziś jesteśmy świadkami kolejnego wielkiego osiągnięcia. Śledzenie promieni w czasie rzeczywistym całkowicie odmienia oblicze tego co widzimy na ekranie.

Fotorealistyczna grafika
Realistyczne światło, refleksy, cienie i wzajemne przenikanie się kolorów robi niesamowite wrażenie. Dołączając do tego szczegółowo mapowane powierzchnie z ich realistycznymi fakturami (światło inaczej odbija się od powierzchni np. ściany, skórzanego materiału, czy szklanego wazonu), otrzymujemy niemal rzeczywisty obraz.

Specyfikacje

ogólne

Typ chipsetu GeForce RTX 2060
Typ urządzenia Gaming
Maksymalna rozdzielczość 7680 x 4320

procesor

Producent chipsetu nVIDIA
Kompatybilne modele NVIDIA GeForce RTX 2000
Częstotliwość procesora (MHz) Boost 1710

pamięć

Wielkość pamięci 6 GB
Typ pamięci GDDR6
Częstotliwość pamięci (MHz) 14000

inne cechy

Technologie nVidia G-Sync

złącza

DisplayPort 2
DVI 1
HDMI 2
Złącze zasilania 1 x 8 pin

Układ chłodzenia

Typ chłodzenia (aktywny / pasywny) Aktywny
Cooler Tak
Radiator Tak

Producent: ASUS

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!