Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

  • Raty 10x0% z BNP Paribas

  • Raty 0% od PayU

2.49999

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti 8GB DDR5 256BIT Pakiet gamingowy NVIDIA System chłodzenia Windforce 3X Personalizacja z użyciem Aorus Graphics Engine Karta graficzna GeForce GTX 1070 Ti oparta jest na architekturze NVIDIA Pascal, zapewniającej wyższą wydajność i energooszczędność. Dzięki wykorzystaniu ultraszybkiej technologii FinFET oraz obsłudze funkcji DirectX™ 12, umożliwi Ci prowadzenie płynnej rozgrywki w każdej sytuacji. NVIDIA Pascal obsługuje technologię NVIDIA GameWorks™, dzięki czemu możesz cieszyć się wrażeniami w kinowej jakości. Do Twojej dyspozycji jest również nowa, rewolucyjna technika przechwytywania obrazu o zakresie 360 stopni. Zestaw technologii NVIDIA VRWorks™ zagwarantuje Ci doskonałą wydajność w rzeczywistości wirtualnej, najniższe opóźnienie w przesyłaniu sygnału oraz kompatybilność typu plug-and-play z zestawami nagłownymi wiodących producentów.

Chłodzenie na najwyższym poziomie

System chłodzący WINDFORCE 3X wyposażony jest w trzy unikalne wentylatory oraz dwie kompozytowe miedziane rurki cieplne znajdujące się w bezpośrednim kontakcie z rdzeniem GPU, co umożliwia efektywne odprowadzanie ciepła i tym samym wyższą wydajność w niższych temperaturach. Wyposażone w charakterystyczne wypustki wentylatory, pod niskim obciążeniem pozostają w spoczynku, co pozwoli Ci pracować w ciszy do momentu, gdy temperatura nie wzrośnie powyżej określonej wartości. Wskaźnik LED znajdujący się na powierzchni karty poinformuje Cię za każdym razem, kiedy wentylatory zaczną działać.

Zarządzaj swoimi ustawieniami

Za pomocą aplikacji Aorus Graphics Engine możesz w prosty sposób monitorować i zmieniać parametry Twojej karty graficznej. Wystarczy kilka kliknięć aby przetaktować układ graficzny do wartości 1683 MHz i 1771 MHz, zmienić napięcie, dostosować pracę wentylatorów oraz sterować efektownym podświetleniem RGB Fusion, dostarczającym aż 16.7 miliona kolorów w pięciu różnych trybach, z których możesz wybrać najodpowiedniejszy dla siebie. Przejrzysty interfejs aplikacji pozwoli Ci komfortowo zarządzać ustawieniami karty.

Specyfikacje

ogólne

Slot PCI-E x16 3.0
Typ chipsetu GeForce GTX 1070 Ti
Typ urządzenia Gaming
Maksymalna rozdzielczość 7680x4320
Obsługa SLI Tak

procesor

Producent chipsetu nVIDIA
Technologia Produkcji (nanometr) 14
Wersja Pixel Shader 5.0
Wersja Vertex Shader 5.0
Rdzeni renderowania 2432
Częstotliwość procesora (MHz) Boost 1721 Base 1607

pamięć

Wielkość pamięci 8 GB
Typ pamięci GDDR5
Szyna pamięci (bity) 256
Częstotliwość pamięci (MHz) 8008

inne cechy

Przepustowość (GB / s) 256
Obsługa DirectX (wersja) DirectX 12
Wsparcie OpenGL (wersja) 4.5

złącza

DisplayPort 3
DVI 1
HDMI 1
Złącze zasilania 1 x 8-pin

Układ chłodzenia

Typ chłodzenia (aktywny / pasywny) Aktywny
Cooler Tak
Radiator Tak

Producent: Gigabyte

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!