Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Gigabyte RTX 2080 Gaming OC. Rewolucja w grafice komputerowej. Zupełnie nowa, wydajna pamięć 8 GB GDDR6 – efektywniejsze wykorzystanie pamięci. Architektura Turing – 6 razy wydajniejsza od architektury Pascal. Real Time Ray-Tracing – śledzenie promieni w czasie rzeczywistym na komercyjnej karcie graficznej. Stabilna praca nawet podczas wysokiego obciążenia – chłodzenie Windforce 3X.
RTX z nową pamięcią GDDR6 Nowe karty GeForce RTX pracują na wydajnej pamięci GDDR6, która pozwala efektywniej wykorzystać dostępną przestrzeń. Skomplikowane obrazy są generowane jeszcze szybciej i płynniej. Przepustowość pamięci sięga nawet 20 Gbps.
NVIDIA Turing Karty graficzne GeForce RTX pracują na nowej architekturze Turing i zupełnie nowej platformie RTX. W efekcie otrzymujesz wydajność sześciokrotnie wyższą w porównaniu do poprzedniej generacji – Pascal. Dzięki temu możliwe stało się wprowadzenie do gier śledzenia promieni w czasie rzeczywistym (Real Time Ray-Tracing), co kompletnie odmienia do tej pory znaną nam grafikę komputerową. Obraz wspierany jest również sztuczną inteligencją, która w wydajny sposób pozwala na generowanie fotorealistycznych efektów.

Śledzenie promieni w czasie rzeczywistym Perfekcją grafiki komputerowej jest realizm. Na przestrzeni lat obraz generowany komputerowo rozwijał się błyskawicznie, a dziś jesteśmy świadkami kolejnego wielkiego osiągnięcia. Śledzenie promieni w czasie rzeczywistym całkowicie odmienia oblicze tego co widzimy na ekranie.
Realistyczne światło, refleksy, cienie i wzajemne przenikanie się kolorów robi niesamowite wrażenie. Dołączając do tego szczegółowo mapowane powierzchnie z ich realistycznymi fakturami (światło inaczej odbija się od powierzchni np. ściany, skórzanego materiału, czy szklanego wazonu), otrzymujemy niemal rzeczywisty obraz.

Wydajny system chłodzenia Windforce 3X Na system chłodzenia Windforce 3X składa się kilka elementów, z których każdy potraktowano jednakowo poważnie. Wszystko po to by dać Ci dopracowany i wydajny system, który zabezpieczy Twoją kartę przed negatywnymi skutkami pracy przy wysokim obciążeniu.
Unikalny projekt wentylatorów
By maksymalnie zwiększyć wydajność chłodzenia wentylatory karty zostały specjalnie przystosowane do maksymalnego przepływu powietrza. Łopatki o trójkątnym kształcie są uformowane pod specjalnym kątem, a rowki na ich powierzchni dodatkowo kierunkują strumień i zwiększają przepływ powietrza. Półpasywne wentylatory Wentylatory w systemie Windforce X3 cechują się półpasywnością, co oznacza że uruchamiają się dopiero, gdy obciążenie systemu przekracza określony poziom. Dzięki temu wentylatory nie wykorzystują więcej energii i nie robią niepotrzebnego hałasu. Miedziane przewody cieplne W celu lepszego rozprowadzania nadmiaru temperatury system chłodzenia wzbogacono o przewody cieplne z czystej miedzi. W celu zwiększenia ich wydajności, specjalnie uformowano je w miejscu styku z procesorem graficznym dla zwiększenia powierzchni odbierającej temperaturę.
Wyjątkowo wytrzymałe podzespoły
Do wykonania karty wykorzystano najwyższej jakości materiały i podzespoły. Dzięki temu bez zmartwień o optymalną pracę możesz grać, walczyć i osiągać najlepsze wyniki w swojej ulubionej grze. Wysokiej jakości kondensatory i dławiki gwarantują, że karta posłuży Ci przez wiele lat. *Zdjęcia w opisie mają charakter poglądowy.

Specyfikacje

ogólne

Slot PCI Express 3.0 x16
Typ chipsetu: GeForce RTX 2080
Typ urządzenia Gaming
Obsługa SLI Tak

procesor

Producent chipsetu nVIDIA
Kompatybilne modele RTX 2000
Technologia Produkcji (nanometr) 12
Wersja Pixel Shader 5.0
Wersja Vertex Shader 5.0
Rdzeni renderowania 2944
Częstotliwość procesora (MHz): Base: 1710 Gaming Mode: 1815 OC Mode: 1830

pamięć

Wielkość pamięci 8 GB
Typ pamięci GDDR6
Szyna pamięci (bity) 256

inne cechy

Przepustowość (GB / s) 448
Obsługa DirectX (wersja) 12
Wsparcie OpenGL (wersja) 4.5

złącza

DisplayPort 3
HDMI 1
Złącze zasilania 6 Pin + 8 Pin

Akcesoria

Dołączone oprogramowanie Sterowniki

Układ chłodzenia

Typ chłodzenia (aktywny / pasywny) Aktywny
Cooler Tak
Radiator Tak

Producent: Gigabyte

Opinie


5

jedna opinia


Dzako

07 kwi 2019

Bardzo dobry

Kupione w eMAG

Karta, jest rewelacyjna!!! Wahałem się trochę bo chciałem kupić wersję TI, ale dobrze zrobiłem,że wybrałem normalną 2080. Resztę zaoszczędzoną kwotę mogłem przeznaczyć na procesor I9 i płytę.

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!