Opinie klientów:

Sprzedawca: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

  • Darmowe raty 0%

1.99999 (- 12% )

1.74999

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Opis

Karta graficzna Inno3D GeForce GTX 1070 X2 V4, 8GB GDDR5 - z tą kartą twój komputer stanie się stacją gamingową! Niewiarygodna wydajność i moc obliczeniowa GPU, dzięki architekturze NVIDIA Pascal™ Obsługa DirectX™ 12 – płynna rozgrywka w kinowej jakości Zastosowanie najnowszych technologii: NVIDIA G-SYNC™, NVIDIA GameStream™, NVIDIA Ansel Możliwość skonfigurowania karty do pracy w systemie połączenia SLI – 2, lub nawet 2,8-razy większa wydajność!
Wynieś swój desktop na zupełnie nowy poziom Karta graficzna Inno3D GeForce GTX 1070 pozwoli Ci gać w obecnie nawet najbardziej wymagające pod względem graficznym gry. Wyposażone w najnowszą architekturę NVIDIA Pascal™ - najbardziej zaawansowaną gamingową architekturę GPU, karty te oferują niewiarygodną wydajność i moc obliczeniową.

Poznaj nową architekturę Pascal™ Postęp technologiczny wydaje się nie zwalniać ani na chwilę. Pascal to odpowiedź na potrzeby najbardziej zaawansowanych, najnowszych technologii.

Wyższa wydajność Karty graficzne oparte na architekturze Pascal to rewolucja w wydajności GeForce połączona jednocześnie z energooszczędnością. Technologia FinFET w parze z funkcją DirectX™ 12 gwarantują Ci niezwykle płynną i żywą rozgrywkę.

Najnowsze technologie dla codziennej rozrywki Architektura Pascal to zaspokojenie wymagań urządzeń wyświetlających najnowszych generacji. Do tego grona zaliczają się również niewątpliwie wyświetlacze VR, ekrany o ultrawysokiej rozdzielczości oraz zestawy wieloekranowe. Dodatkową korzyścią gwarantowaną przez Pascal, jest obsługa technologii NVIDIA GameWorks™, która zapewnia niezwykle płynną rozgrywkę i wrażenia w kinowej jakości.
VR Ready Siądź za sterami, załóż hełm, stań z wyzwaniem oko w oko. Architektura Pascal pozwala na wykorzystanie potencjału wirtualnej rzeczywistości w 100%. W oparciu o technologię NVIDIA VRWorks™, efekty dźwiękowe, symulacja zasad fizyki oraz interakcje dotykowe w rzeczywistości wirtualnej sprawią, że każdą chwilę będziesz przeżywał całym sobą.

Powalające połączenie – NVIDIA® SLI™ Technologia NVIDIA® SLI™ to innowacyjna platforma pozwalająca na inteligentne skalowanie wydajności Twojego podsystemu graficznego, za sprawą połączenia kilku kart graficznych pracujących na płycie głównej z certyfikatem SLI. Odczuwalnie zwiększa to wydajność – do 2 razy (w przypadku dwóch kart) lub 2,8 razy (w przypadku trzech kart) wyższą wydajność niż w przypadku korzystania z pojedynczej karty graficznej.

Specyfikacje

ogólne

Slot PCI Express 3.0 16x
Typ chipsetu GeForce GTX 1070
Typ urządzenia Gaming
Maksymalna rozdzielczość 7680 x 4320
Obsługa SLI Tak

procesor

Producent chipsetu NVIDIA
Kompatybilne modele GeForce GTX 1000
Technologia Produkcji (nanometr) 16
Wersja Pixel Shader 5.0
Wersja Vertex Shader 5.0
Liczba tranzystorów (w mln) 7200
Raster Operators 64
Częstotliwość procesora (MHz) 1506 Boost 1683

pamięć

Wielkość pamięci 8 GB
Typ pamięci GDDR5
Szyna pamięci (bity) 256
Częstotliwość pamięci (MHz) 8000
Przepustowość pamięci (bity) 256

inne cechy

Obsługa DirectX (wersja) 12
Wsparcie OpenGL (wersja) 4.5
Technologie nVidia GameStream Ready CUDA VR Ready NVIDIA Ansel NVIDIA G-SYNC

złącza

DisplayPort 1
DVI 2
HDMI 1
Złącze zasilania 8 Pin

Układ chłodzenia

Typ chłodzenia (aktywny / pasywny) Aktywny
Cooler Tak
Radiator Tak

Producent: Inno3D

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image