Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:
eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

  • Dołączona gwarancja: szczegóły

    • Dla Konsumenta: 24 mies.
Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

ZOTAC GeForce GTX 1070 Ti AMP Extreme
Najbardziej zaawansowany procesor graficzny do gier, jaki kiedykolwiek stworzono. Oparta na architekturze NVIDIA Pascal, seria ZOTAC GeForce GTX 1070 T. To najbardziej zaawansowany procesor graficzny do gier.

Dąży do doskonałości w zakresie mocy, prędkości, chłodzenia, hałasu, gier i wielkości bez żadnych kompromisów w zakresie wydajności. Chłodzenie IceStorm za pomocą wentylatorów EKO. Metallic ExoArmor. PowerBoost. VR pod ręką i gra gotowa. System oświetleniowy LED SPECTRA.

Doskonałe doświadczenie marki
Automatycznie aktualizuje sterowniki, optymalizuje ustawienia, przechwytuje i udostępnia filmy, zrzuty ekranu i transmisje na żywo. Zdobądź idealny sterownik
Sterowniki w gotowości w każdym momencie. Najlepsza wydajność podczas uruchamiania, jak i w trakcie grania - dzięki temu zawsze jesteś gotowy do gry. NVIDIA SHADOWPLAY
Nagrywaj i udostępniaj najlepsze swoje momenty podczas grania. Z łatwością nagrasz przebieg gry, przechwytuje zrzuty ekranu udostępnia. Podziel się swoimi wrażeniami ze znajomymi.
NIVIDIA ANSEL
Nowy, rewolucyjny sposób na uchwycenie ujęć w grze!! Umożliwia to oglądanie dzięki funkcji 360 stopni i edycja za pomocą filtrów. DIRECTX 12
Dodawaj nowe efekty wizualne i techniki renderowania, aby uzyskać bardziej realistyczną rozgrywkę. 4k + HDR
Gra z High Dynamic Range z najbardziej realistycznymi kolorami, pełnych kontrastu oraz 4k z krystalicznie czystą wiernością szczegółów.

FIRESTORM

Przeprojektowany od podstaw, wydobywa każdą wydajność z karty graficznej ZOTAC za pomocą FireStorm. Poprawianie i dostrajanie jest szybkie i łatwe dzięki zoptymalizowanemu interfejsowi użytkownika, który przedstawia użytkownikom regulację prędkości zegara, sterowanie wentylatorem, funkcje monitorowania GPU i wiele innych.
Chłodniejsze, mocniejsze i jaśniejsze
IceStorm nadal rewolucjonizuje chłodzenie. Maksymalizuje wydajność chłodzenia wszystkich elementów wytwarzających ciepło. Połączenie technologii chłodzenia zapewnia wyjątkową wydajność, która umożliwia graczom ciągły rozwój.
Spectra to zupełnie nowy zaawansowany system oświetleniowy, który sprawia, że karta świeci. Oświetlenie w wybranych kolorach na przedniej i tylnej płycie. Łatwo ustawiaj własny kolor i oświetlenie w zależności od stylu i udogodnień. Niezależnie od tego, czy jest to ognisty czerwony ogień, czy też mocno lodowato zimny niebieski, uczyń go "swoją kartą", dzięki Spectra.

POWERBOOST to układ kontrolny zapewniający bieżącą regulację prądu elektrycznego. Zmniejsza szumy i minimalizuje fluktuacje mocy, dzięki czemu karta graficzna AMP trwalsza nawet w najbardziej wymagających sytuacjach, przy maksymalnym wysiłku zachowuje gładkość i stabilność.
Super kompaktowy
Ultra-wydajność! Teraz pasuje do 99% systemów.

Specyfikacje

ogólne

Typ chipsetu GeForce GTX 1070 Ti
Typ urządzenia Dla graczy Gaming
Obsługa SLI Tak SLI HB Bridge
RAMDAC (MHz) 1607

procesor

Częstotliwość procesora (MHz) 1607 MHz Base Clock

pamięć

Wielkość pamięci 8 GB
Typ pamięci GDDR5
Szyna pamięci (bity) 256

inne cechy

Obsługa DirectX (wersja) 12 API
Wsparcie OpenGL (wersja) 4.5

złącza

Złącze zasilania 6 Pin + 8 Pin

Układ chłodzenia

Cooler Triple Fan IceStorm

Producent: Zotac

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)


Profil anonimowy do 24 gru 2018