Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

W tej egzotycznej krainie kryją się sekrety całego życia...

Nerys Watkins zaraz po ślubie po raz pierwszy w życiu opuszcza Walię i wraz z mężem, misjonarzem, wyjeżdża do Indii. Podróżując z odludnego Ladakh przez wysokie Himalaje, Nerys odkrywa nowy świat w mieście Śrinagar, leżącym nad jeziorem. To właśnie tutaj, w samym sercu Kaszmiru, Brytyjczycy mieszkają w rzeźbionych w drewnie domkach na barkach, tańczą, flirtują i plotkują tak, jakby wojna nie istniała.

Ale wojna jest coraz bliżej i gdy mężowie zostają wysłani na front, życie w Śrinagarze staje się coraz trudniejsze. Nerys wplątuje się w niebezpieczną znajomość i do czasu, gdy znów spotyka się ze swoim mężem, niewinna walijska panna młoda staje się zupełnie inną kobietą.
Wiele lat później, gdy Mair Ellis sprząta dom swojego ojca, znajduje przepiękny stary szal, utkany z najdelikatniejszego włókna w odcieniach wody w jeziorze i górskiego nieba. Odkrywa też pukiel włosów dziecka. Idąc po śladach historii dziadków, trafia do Kaszmiru, gdzie rozpoczyna przygodę, która na zawsze odmieni jej życie...

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Rosie Thomas
Wydawca Hachette
Format 197x128
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 502
Podkategoria Literatura piękna obca
ISBN 9788377399965

Producent:Hachette

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.