kidisklep

Kidiskplep to sklep stacjonarny i internetowy oferujący produkty dla najmłodszych dzieci od urodzenia do 5 lat.
U nas skompletują Państwo całą wyprawkę dla nowego członka rodziny

Kidisklep
ul. Piłsudskiego 12a
44-300 Wodzisław Śląski
tel. 32 750 88 76
e-mail: kidisklep@emag.pl

Zobacz więcej

Kategorie produktowe

594 produkty
Moda
Odzież dziecięca (11)
zobacz wszystkie kategorie

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Od 2018-11-21 koszt dostawy wynosi 18 PLN.
  • Od 2019-05-13 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Karta płatnicza wynosi 14 PLN.
  • Od 2019-05-13 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Przelew On-line wynosi 14 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Reklamacje zgłaszamy mailem.

Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać: dowód zakupu oraz opis reklamacji ( w miarę możliwości zdjęcia)i nr kontaktowy.

O dalszych krokach zostaną Państwo poinformowani telefonicznie lub mailowo.

Prosimy o nie wysyłanie reklamowanych przedmiotów bez uzgodnienia ponieważ może się zdarzyć że przedmiot trzeba wysłać bezpośrednio do serwisu co znacznie przyspieszy proces reklamacji.

Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres korespondencyjny, lub drogą elektroniczną Termin 15-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Administratorem danych osobowych jest Robpol Robert Politowicz ul Piłsudskiego 12a, 44-300 Wodzisław Śląski
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje dane Robpol Robert Politowicz ul Piłsudskiego 12a, 44-300 Wodzisław Śląski w celu realizacji zamówień.