Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Morele
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

13690

Wysyłka w ciągu 4 dni

Opis

Klawiatura RAVCORE Blade USB
Wytrzymała obudowa z aluminiowym korpusem i solidny kabel w splocie 9 programowalnych klawiszy i 4 profile Regulowane podświetlenie LED

9 programowalnych klawiszy

9 programowalnych przycisków pozwolą Ci spersonalizować klawiaturę według własnych potrzeb w estetycznym i intuicyjnym oprogramowaniu. Możesz przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawiać makra w różnorodnych kombinacjach, zgodnie z Twoimi preferencjami w poszczególnych grach. 2 tryby sterowania pozwolą Ci szybko zdecydować, czy to sekcja WSAD, czy klawisze kierunkowe odpowiadają za sterowanie postacią w grze.


Segmentowe podświetlenie LED

Klawiatura RAVCORE BLADE wyróżnia się podświetleniem LED, które można regulować z poziomu dedykowanego oprogramowania w 4 różnych segmentach. Dzięki temu masz możliwość dostosować podświetlenie do swoich indywidualnych preferencji, bazując np. na kolorach podświetlenia swojego PC, myszy lub po prostu ulubionych kolorów.


Płynna gra bez przeszkód

Różne skróty i opcje klawiszowe oraz klawisz Windows, mogą przerwać grę poprzez przypadkowe wciśnięcie ich, co najczęściej kończy się rozpoczynaniem gry od początku. Aby uniknąć takiej sytuacji, klawiatura Blade posiada przycisk blokady Windows, dzięki któremu możesz bez obaw w pełni skupić się na grze.


Maksymalna czułość i szybkość

Regulacja częstotliwości próbkowania (polling rate 125, 250, 500, 1000 Hz) oraz czasu reakcji przycisków pozwolą dostosować czułość i szybkość Twojej klawiatury do wymagań każdej gry. Bądź pierwszy, dominuj w grze!


Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Typ produktu Gaming
Liczba klawiszy 119
Interfejs klawiatury USB
Podświetlenie klawiszy Tak
Technologia Przewodowa
Zestaw Nie
Klawisze programowalne / Hotkeys 9
Waga (kg) 1.05

Producent: RAVCORE

Opinie


5

jedna opinia


Profil anonimowy

24 paź 2016

Bardzo dobry

Kupione w eMAG

Klawiaturka spisuje się dobrze, ma fajne podświetlenie:)

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.