Opis

Klipsy kuchenne Gosia 3szt. szczelne przechowywanie żywności możliwość zamknięcia każdej torebki dla zachowania świeżości i aromatu Świeży aromat na zawsze
Klipsy kuchenne marki Gosia służą do zamykania torebek z żywnością, aby zachować aromat i świeżość produktów. Ich uniwersalność pozwala na szczelne zamknięcie każdego rozmiaru torebki. Mogą być także użyteczne z produktami, które mają być zamrożone.

Trzydziestoletnia praca
Politan jest producentem, który mocno zakorzenił się w środowisku lokalnym, regionalnym i krajowym. W strategii rozwoju przedsiębiorstwa znajduje się klient, dlatego tak ważne są dla firmy sprawy otoczenia. Swoją strategię biznesową Politan opiera na dwóch filarach: sprzedaży produktów markowych, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań dostarcza wszelkich odpowiedzi na problemy dotyczące prowadzenia gospodarstwa domowego. Firmę wyróżnia duży profesjonalizm, przedsiębiorczość oraz innowacyjność.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Akcesoria
Kolor Wielokolorowy
Liczba w opakowaniu 3

Producent: Gosia

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image