Opinie klientów:

Sprzedawca: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

70499 (- 22% )

54699

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Inne oferty (5 oferty)

Product image

W magazynie

Sprzedawca BERPO

61990

Opis

Spraw, by Twoje modele LEGO® ożyły! Niesamowity zestaw kreatywny LEGO BOOST przenosi budowanie z LEGO® na zupełnie nowy poziom. Dzięki niemu zbudujesz i zaprogramujesz interaktywne, zmotoryzowane roboty i modele wyposażone w technologię rozpoznawania koloru i odległości oraz czujniki przechyłu.
Vernie to Twój osobisty robot przyjaciel, który potrafi mówić. Zbuduj go, zmodyfikuj i zaprogramuj jego zachowanie. Dzięki załączonej planszy możesz wykonać wiele zabawnych ćwiczeń. Vernie reaguje na to, co do niego mówisz. Pokazuje swój nastrój, zmieniając wyrazy twarzy. Vernie ma duże gąsienice, które pozwalają mu szybko poruszać się we wszystkich kierunkach. Widzi też przedmioty i kolory, wyczuwa odległość, potrafi chwytać i przenosić drobiazgi, gestykulować rękami, a nawet wypuszczać strzałki z wyrzutni na ramieniu! Vernie wyczuwa uderzenia i reaguje na nie, a poza tym wie, kiedy go podnosisz. Verniego możesz także przebudować na łazik M.T.R.4 (Multi-Tooled Rover 4), Gitarę 4000, Kota Frankiego lub Linię produkcyjną. Robot Vernie ma ok. 27 cm wysokości. Łazik M.T.R.4 Zbuduj łazik M.T.R.4 (Multi-Tooled Rover 4) i wypróbuj poszczególne narzędzia i przystawki, dzięki którym może on wykonać wiele niezwykłych czynności. Łazik M.T.R.4 (Multi-Tooled Rover 4) ma ok. 12 cm wysokości, 23 cm długości i 14 cm szerokości.
Gitara 4000 Zobacz, jak zagrać utwór i dać czadu na Gitarze 4000. Gitara 4000 ma ok. 5 cm wysokości, 42 cm długości i 15 cm szerokości.
Kot Frankie Zbuduj Kota Frankiego i zaopiekuj się nim. Pamiętaj, by karmić go odpowiednim jedzeniem, bo będzie nie w humorze! Kot Frankie ma ok. 17 cm wysokości. Linia produkcyjna Zbuduj, zaprogramuj i uruchom Linię produkcyjną, która produkuje prawdziwe, miniaturowe modele LEGO®. Linia produkcyjna ma ok. 27 cm wysokości, 19 cm długości i 16 cm szerokości. Cechy zestawu: Wszystkie modele posiadają funkcję sterowania z tabletu za pomocą bezpłatnej aplikacji, która dodatkowo zawiera cyfrowe instrukcje budowania wszystkich 5 modeli LEGO, a także przykłady ciekawych ćwiczeń i pobudzające wyobraźnię pomysły. Zawiera ponad 840 klocków LEGO®, a także elementy LEGO Move Hub i Interactive Motor oraz czujnik koloru i odległości, matę i plakat. Element Move Hub ma funkcję połączeń przez Bluetooth Low Energy (BLE), dwa programowane silniki, przycisk aktywacji, wewnętrzny czujnik przechyłu oraz kontrolkę. Element Interactive Motor to programowany silnik. Czujnik koloru i odległości wykrywa dystans, ruch i kolor, a do tego pełni funkcję oświetlenia. Model odznacza się efektowną, biało-pomarańczowo-niebieską kolorystyką. Obróć głowę Verniego, aby aktywować zamontowany na jego ramieniu sprężynowy miotacz. Instrukcja składania wszystkich 5 modeli dostępna jest tylko w aplikacji LEGO® Boost, którą można pobrać za darmo z App Store oraz Google Play. Produkt wymaga baterii (brak w zestawie). Typ i liczbę potrzebnych baterii znajdziesz na opakowaniu produktu. Produkt wymaga tabletu z systemem iOS (wersja 10.3 lub nowsza) lub Android (wersja 5.0 lub nowsza). Tablet nie jest dołączony do zestawu. Wymagania techniczne znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck. Nie zapomnij spytać rodziców o zgodę.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 7 - 12 lat
Kolekcja Boost
Materiał Plastik
Liczba sztuk 847
Rozwijanie umiejętności Inteligencja Koordynacja ręka-oko Logiczne myślenie Kreatywność
Kolor Wielokolorowy

Producent: LEGO

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image