Opinie klientów:

Sprzedawca: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

35499 (- 22% )

27499

W magazynie

Inne oferty (3 ofert)

Product image

W magazynie

Sprzedawca CZARODZIEJ

35900

Opis

Klocki LEGO City Górski posterunek policji 60174 od 6 lat
Ta fajna zabawka jest odpowiednia dla dzieci w wieku 5–12 lat Naciśnij dźwignię za jaskinią, aby puma wyskoczyła prosto na złoczyńców! W zestawie 7 minifigurek: szef policji, pilot, 2 policjantów i 3 złoczyńców, a także figurka pumy Powstrzymaj złodziei przed wydostaniem ich kumpla z więzienia!
Łap odznakę i wybierz się do głównej kwatery Górskiej Policji LEGO® City, żeby zaaresztować kogo trzeba. W tym niezwykłym zestawie znajdziesz 2-poziomowy budynek policyjnej kwatery głównej z wyrzutnią sieci na dachu i celą, której ścianę lub drzwi można wyłamać. Pod celą znajduje się tez jaskinia, a w niej puma, która skacze na ofiarę. W tym niezwykłym zestawie jest też lądowisko dla helikoptera z drabiną, helikopter policyjny z obracającym się wirnikiem oraz helikopter złodziei, który także ma ruchomy wirnik, a do tego łańcuch z hakiem. Dodatkowo w pudełku znajdziesz policyjny samochód terenowy i motocykl crossowy. Zestaw zawiera 7 minifigurek i figurkę pumy. Policyjny helikopter ma ok. 7 cm wysokości, 19 cm długości i 16 cm szerokości Wymiary helikoptera złoczyńców ok. 8 cm wysokości, 22 cm długości i 16 cm szerokości Policyjny motocykl crossowy ma ok. 3 cm wysokości, 6 cm długości i 2 cm szerokości Wymiary policyjnej terenówki: ok. 6 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości. Policyjna kwatera główna ma ok. 24 cm wysokości, 23 cm szerokości i 16 cm głębokości Policyjne lądowisko dla helikoptera ma ok. 6 cm wysokości, 8 cm szerokości i 8 cm głębokości
„Only the best is good enough”
Marka LEGO to coś więcej niż znane logo firmy. Wyraża ona oczekiwania ludzi względem firmy, jej produktów i usług oraz odpowiedzialność, którą Grupa LEGO ponosi, będąc członkiem światowej społeczności. Marka stanowi gwarancję jakości i oryginalności.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Dla kogo Chłopca
Wiek 6 - 12 lat
Kolekcja LEGO City
Podkolekcja City Police
Materiał Plastik
Liczba sztuk 663
Liczba figurek 7
Rozwijanie umiejętności Logiczne myślenie Kreatywność Wyobraźnia
Kolor Wielokolorowy

Producent: LEGO

Produkty komplementarne

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

5 (jedna opinia)

Masz ten produkt?

Dodaj opinię

andrea

09 lis 2018

Bardzo dobry

Edukacyjny prezent dla dziecka.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image