Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

Opis

Kobieta na krańcu świata to cykl 10 egzotycznych reportaży pokazujących ciekawe miejsca, kulturę i obyczaje kobiet. Bohaterkami są kobiety w różnym wieku. Poznajemy ich życie codzienne, ich problemy i trudności, z którymi muszą się zmagać na co dzień.

Odcinek 1 - Wenezuela

W kraju, w którym 70% ludności żyje w nędzy, kult kobiecego ciała i operacje plastyczne posunięte są do granic absurdu. W swoistej „kuźni piękności” znajdują się

już 5 letnie dziewczynki.

Odcinek 2 - Kambodża

6 milionów min zakopanych pod ziemią. 25 tysięcy kalek – ofiar wybuchów min przeciwpiechotnych i specjalny odział kobiet saperów MAG, których codzienna praca polega na rozminowaniu pól.

Odcinek 3 - Kenia

Daphine Sheldrick to kobieta legenda w Kenii. Ratuje słoniątka i przywraca je naturze. Razem ze swoim mężem założyła sierociniec dla słoniątek.

Odcinek 4 - Boliwia

To jeden z najbiedniejszych i najbardziej konserwatywnych krajów Ameryki Południowej. Panuje tam kult macho, a kobiety są dyskryminowane i traktowane jak tania siła robocza.

Odcinek 5 - Boliwia

W Boliwii bardzo popularne są zapasy kobiet. To jedna z niewielu rozrywek, które posiadają mieszkańcy slumsów El Alto, znajdujących się w najwyżej położonej stolicy świata: La Paz.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Małgorzata Łupina
Kraj pochodzenia Polska
Język Dolby Digital 5.1 polski
Kategoria Dokumentalne

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Czas trwania 115

Producent:Filmostrada

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.