Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Kokoda to australijski przebój filmowy utrzymany w klimacie "Szeregowca Ryana", "Cienkiej Czerwonej Linii", a przede wszystkim "Plutonu". Wstrząsający, zrealizowany z dbałością o najmniejszy detal, niezwykle efektowny film wojenny oparty na autentycznym wydarzeniu.

Jest rok 1942. Druga Wojna Światowa. Nowa Gwinea - ostatnia zapora przed wojskami cesarza Japonii. Japończycy maszerują naprzód Szlakiem Kokoda. Toczy się gra o wielką stawkę - szlak wiedzie do Port Moresby. Stamtąd już tylko krótki skok przez morze i kontynent australijski, pełen strategicznych surowców znajdzie się w zasięgu ręki Japończyków.

Bohaterscy Australijczycy stawiają czoła niewidocznym w gęstwinie dżungli żołnierzom cesarza Japonii. Po fali ciągłych, morderczych ataków ze strony Japończyków, żołnierze 39 Australijskiego Batalionu Piechoty zostają odcięci w dżungli, za linią wroga. Muszą podjąć dramatyczną walkę o przetrwanie - w tropikalnych warunkach, wśród szerzącej się malarii, na najbardziej niebezpiecznych terenach świata - próbują za wszelką cenę dostać się na terytorium zajmowane przez własne siły ...

Kokoda to opowieść o heroicznej walce garstki żołnierzy w nieprzejednanej dżungli, która stała się areną zaciekłej walki w imię honoru, odwagi i ojczyzny!

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Alister Grierson
Kraj pochodzenia Australia
Język Dolby Digital 5.1 polski Dolby Digital 5.1 angielski DTS 5.1 angielski
Kategoria Dramaty

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD
Rok / data wydania 2006
Czas trwania 92

Producent:ekompas

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.