Opinie klientów:

Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Gdy zabłyśnie pierwsza gwiazdka na niebie, gdy wszyscy razem całą rodziną zasiądziemy przy stole – jak co roku w świętowaniu Narodzenia Pańskiego będzie towarzyszyła nam kolęda.
Najpiękniejsze są polskie kolędy, których urok i niepowtarzalny charakter są doceniane na całym świecie. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, skąd się wzięła ta różnorodność tekstów i melodii. W niniejszym zbiorze znajdą Państwo nie tylko historię pochodzenia i kształtowania się kolędy jako gatunku muzycznego. Będą mogli Państwo poznać także pochodzenie każdej z zaprezentowanych tu pieśni czy pastorałki z osobna. Na łamach książki wyjaśniamy również fenomen gwiazdy betlejemskiej i przywołujemy wspomnienia podopiecznych Wujka – Jana Pawła II ze wspólnego z Nim kolędowania.
W rodzinnym śpiewaniu na pewno pomogą teksty kolęd oraz opracowanie linii melodycznej i zapis harmoniczny dla gitary.
Każda z kolęd została wzbogacona obrazami przedstawiającymi Świętą Rodzinę i Dzieciątko Jezus. Znani w świecie malarze tacy jak Fra Filippo Lippi, Peter Paul Rubens, Sandro Botticelli czy El Greco najpiękniej przedstawili Narodzenie Pańskie, dlatego nie mogło zabraknąć ich dzieł w naszej małej galerii sztuki.
W tej pięknej książce jest też specjalne miejsce na opłatek lub kartę z życzeniami „Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia” – gdyby chcieli Państwo sprawić prezent świąteczny swoim bliskim.
Do książki dołączone są dwie płyty: jedna z nagraniami w wykonaniu znakomitych muzyków, druga z wersją instrumentalną (karaoke) do samodzielnego śpiewania.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor praca zbiorowa
Wydawca Sfinks F.H.
Format 293x220
Rodzaj Rozrywka, hobby
Język polski
Ilość stron 666
Podkategoria Muzyka rozrywkowa
ISBN 9788393235490

Producent:Sfinks F.H.

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.