Opis

Konsola Sony Playstation 4 Pro. Wydajniejsza i bardziej efektowna.

• Dynamiczne rozgrywka w jakości 4K.
• Technologia High Dynamic Range zapewnia intensywne, żywe kolory.
• Moc graficzna dwa razy większa niż w standardowym PS4.
• Zwiększona liczba klatek na sekundę.

PlayStation 4 to jedna z najlepszych obecnie platform do grania, a PlayStation 4 Pro gwarantuje jeszcze lepszą jakość rozgrywki.

Granie na PS4 osiągnęło jeszcze wyższy poziom
Gry na PS4 stają się żywsze i bardziej wciągające dzięki niesamowicie ostrej grafice, perfekcyjnym kolorom oraz bardziej płynnemu i stabilnemu działaniu sprzętu. W każdą grę kompatybilną z PS4 można grać na PS4 Pro w jakości co najmniej 1080p. Część gier ma już zintegrowaną obsługę PS4 Pro, inne zostaną ulepszone z myślą o poprawieniu ich wydajności i jakości grafiki. Gry, które w pełni wykorzystują możliwości najpotężniejszej konsoli na świecie, są oznaczone etykietką PS4 Pro Enhanced.

Nowy wymiar oprawy wizualnej – dynamiczne 4K*


Sprawdź jak wyglądają najnowsze gry w doskonałej jakości, którą zapewnia dynamiczne 4K*. Cieplejsze odcienie skóry, realistyczna faktura materiałów i żywe otoczenie sprawia, że gra w najnowsze produkcje robi jeszcze większe wrażenie. Ulepszone technologie poprawiania jakości obrazu pozwalają zwiększyć rozdzielczość grafiki do bliskiej 4K. Dzięki temu możesz cieszyć oko zapierającą dech w piersiach oprawą wizualną. PS4 Pro umożliwia wybranym grom PS4 zaprezentowanie pełni możliwości natywnej rozdzielczości 4K. Odwzorowanie detali, ostrość obrazu i gładkie krawędzie zrobią wielkie wrażenie.

Grafika pełna detali


W grach na PS4 Pro twarze postaci porażają realizmem, łuki stają się bardziej płynne, narożniki ostrzejsze, a inne elementy wizualne, takie jak włosy, woda czy trawa sprawiają wrażenie rzeczywistych.

Technologia HDR, czyli obraz bliższy ideałowi


Jeśli posiadasz telewizor z obsługą HDR możesz zobaczyć jak kompatybilne gry na PS4 wyświetlają gamę kolorów zbliżoną do rzeczywistego spektrum barw widzianych przez ludzkie oko. Technologia HDR to jeszcze bardziej żywy, realistyczny, wypełniony szczegółami obraz.

Środowiska, dzięki którym w pełni poczujesz klimat gry


Szczegóły i faktury w zbliżeniach, takie jak ziemia czy rdza, wyglądają jeszcze bardziej realistycznie na PS4 Pro – a ciemniejsze, czystsze cienie rysowane z większej odległości zwiększają wrażenie głębi w grach. Wszystko po to, byś mógł jeszcze mocniej zaangażować się w świat gry.

Więcej klatek na sekundę

Akcja na ekranie toczy się jeszcze dynamiczniej, jest bardziej płynna i emocjonująca, a to wszystko dzięki większej szybkości i stabilności klatek.

Centrum rozrywki


Oglądaj najnowsze filmy, najciekawsze programy telewizyjne i najnowsze teledyski w zachwycającej jakości 4K, z serwisów takich jak Netflix, YouTube oraz z wielu innych aplikacji rozrywkowych. Jakość treści jest poprawiana automatycznie, by dostarczyć jak najlepsze przeżycia wizualne.

Funkcje PS4 Pro


* Niektóre gry mogą mieć bogatszą grafikę, większą liczbę klatek na sekundę lub wyższą rozdzielczość. Zakres dostępnych funkcji w grach „Ulepszona z myślą o PS4 Pro” różni się w zależności od gry. Do wyświetlania grafiki 4K niezbędny jest telewizor 4K. PS4 Pro obsługuje wszystkie gry w formacie PS4™.

Polecamy również

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Typ konsoli Stacjonarny
Platforma PlayStation 4
Zawartość opakowania 1 x Kontroler bezprzewodowy (DUALSHOCK®4) 1 x Monofoniczny zestaw słuchawkowy 1 x Przewód HDMI 1 x Przewód USB Przewód zasilający
Kolor Biały
Długość 30.5 cm
Szerokość 5.3 cm
Wysokość 27.5 cm
Waga 2.8 kg

Specyfikacja techniczna

Typ procesora AMD Jaguar x64 (8 rdzeni, 1.6 GHz)
Liczba rdzeni 8
Typ pamięci RAM: 8 GB GDDR5
Pojemność pamięci RAM 1 TB
Napęd optyczny Blu-Ray
Pojemność pamięci 1 TB
Sieć 10/100/1000
Wersja Bluetooth Bluetooth 2.1 (EDR)
Rodzaj zasilania Sieciowe

Łączność

Złącza / Łączność Bluetooth Wi-Fi
Porty 1 x AUX 2x Super-Speed USBx (USB 3.0)

Producent: Sony

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)image