Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: GIMMIK

12990

3 sztuki w magazynie

Opis

11-kanałowy koparko-spychacz marki H-Toys to doskonale odwzorowany zdalnie sterowany model wykonany metodą tradycyjną. Wyglądem i funkcjonalnością odzwierciedla prawdziwą maszynę budowlaną.


Prezentowana koparka to pojazd wykonany z trwałego i wytrzymałego tworzywa ABS. Model sterowany aparaturą pracującą na częstotliwości 27MHz porusza się do przodu, do tyłu, skręca w lewo, skręca w prawo, obraca się w lewo, obraca się w prawo. Samo ramię jest w pełni funkcjonalne, podnosi się do góry i do dołu, podobnie jak łyżka. Wieża obraca się w zakresie 860 stopni.


Prezentowany model wyposażony jest w światła, wydaje również sygnały dźwiękowe.

UWAGA: Prezentowana koparka to model w wersji RTR czyli gotowy do jazy od razu po wyjęciu z pudełka. Jedyne co trzeba dodatkowo dokupić to 2 baterie AA (popularne "paluszki") do zasilania nadajnika. Dane techniczne Skala: 1:16 Wymiary: 430 x 140 x 140mm (dł./szer./wys.) Waga: ok. 2kg Materiał wykonania: metal i tworzywo ABS Ilość kanałów: 11 Kierunki ruchu: do przodu, do tyłu, w lewo, w prawo, obrót wieżyczki, ruchy ramienia i łyżki oraz spychu, Częstotliwość pracy nadajnika: 27MHz Akumulator: 6V 400mAH NiMh Czas ładowania: 120 minut Zasięg: do 20m Skład zestawu Koparko-spychacz 11CH Nadajnik 27MHz Akumulator NiMh 6V 400mAh Ładowarka USB Instrukcja obsługi

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ Ciężarówka
Rodzaj zasilania Elektryczne
Skala 1:16
Układ napędowy 4WD
Właściwości Zawieszenie adaptacyjne
Kolor Żółty
Poziom złożenia Złożony

Zdalne sterowanie

Zasięg maksymalny 0 cm

Producent: H-Toys

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!