Opinie klientów:

Oferta: eMAG

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Kovea Hiker to palnik turystyczny o dużej mocy, na którym stabilnie postawisz naprawdę duże naczynia. Hiker to palnik dla wszystkich tych, którzy zamierzają gotować w większych naczyniach turystycznych. Specjalnie powiększone ramiona stanowią idealne podparcie, a dzięki składanej budowie nie zwiększają objętości jaką zajmuje spakowany palnik. W dołączonym ochronnym opakowaniu nie zajmie wiele miejsca w plecaku.
Gotowanie na nim to czysta przyjemność. Duża moc pozwala na szybkie przygotowanie posiłku. Dodatkowym atutem jest głowica o dużej średnicy. Szerszy płomień szybciej pozwala na szybsze podgrzewanie oraz utrzymanie odpowiedniego do zagotowania wody ciepła.
Za sprawą zastosowanej zapalarki piezo już nie będziesz musiał martwić się o zapałki, które mogą zamoknąć czy zapalniczkę, w którą łatwo zagubić.
Dla zmniejszenia wagi dolna część została wykonana z aluminium. Specyfikacja techniczna: Wymiary po złożeniu: 96 x 88 x 90 mm Waga: 232 g Zapłon: zapalarka piezo Paliwo: kartusz zakręcany z mieszanką Iso-Butanu Zużycie paliwa: 148 g/h (1,750 kcal / 6,947 BTU / 2.03 kW) Czas potrzebny do zagotowania 1l wody: 4 min. 18 sec. (podany dla podgrzania wody z temp. 15oC do 96oC, przy temp. pokojowej 23oC) Szeroka głowica - daje mocny płomień, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Zagotowanie wody czy przygotowanie posiłku trwa bardzo krótko. Karbowane ramiona - zapewniają stabilność naczyń w których aktualnie gotujesz. Regulacja - bardzo wygodne w użyciu pokrętło umożliwia bardzo dokładną regulację siły płomienia. Zapalnik - wybierając się na wyprawę nie musisz już pamiętać o zapalarce czy zapałkach, dzięki zintegrowanemu piezo zapalnikowi. Kompaktowy rozmiar - kuchenka po spakowaniu mieści się w kompaktowym pudełku, które nie zajmie wiele miejsca. UWAGA: w zestawie nie ma kartusza z paliwem.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Kuchenki turystyczne
Typ produktu Palniki turystyczne

Producent:Kovea

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.