Opinie klientów:

Oferta: ASPORT

14999

1 sztuka w magazynie

Opis

Kovea Supalite Titanium to rewelacyjny, wytrzymały palnik, o dużej mocy i niezwykle niskiej wadze! Jesteś osobą, która podczas doboru sprzętu zwraca uwagę nie tylko na trwałość, ale i na wagę? Ten palnik został stworzony z myślą o Tobie. Jego głównym atutem jest niesamowicie niska waga, osiągnięta dzięki zastosowaniu tytanu. Jak wiadomo jest to materiał niezwykle odporny, przez co i sama kuchenka sprawdzi się na niezliczonej ilości wypraw.
Specjalnie opatentowana głowica zapewnia mocny płomień praktycznie w każdych warunkach, tak by gotowanie przebiegało szybko i sprawnie. Za niezwykle prostą regulację siły ognia odpowiada pokrętło – druciak. Jest lekkie, trwałe i umożliwia łatwe operowanie także w rękawiczkach.
Stworzony z myślą o osobach, które nie znają słowa kompromis pomiędzy niską wagą, trwałością i wydajnością. Speceyfikacja techniczna: Wymiary po złożeniu: 79 x 73 x 38 mm Waga: 60 g Zapłon: manualny Paliwo: kartusz zakręcany z mieszanką Iso-Butanu Zużycie paliwa: 162 g/h (1,916 kcal / 7,606 BTU / 2.22 kW) Czas potrzebny do zagotowania 1l wody: 4 min. 32 sec. (podany dla podgrzania wody z temp. 15oC do 96oC, przy temp. pokojowej 23oC) Głowica - daje mocny płomień, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Zagotowanie wody czy przygotowanie posiłku trwa bardzo krótko. Karbowane ramiona - z apewniają stabilność naczyń w których aktualnie gotujesz. Regulacja płomienia - bardzo wygodne w użyciu pokrętło umożliwia bardzo dokładną regulację siły płomienia. Tytan - zastosowanie tytanu pozwoliło przenieść jego właściwości. Palnik waży jedynie 60 gram, czyli tyle co Twoje klucze i jest bardzo wytrzymały. Kompaktowy rozmiar - po złożeniu palnik zajmuje minimalną ilość miejsca. Zmieścisz go w najmniejszych kieszonkach Twojego plecaka. UWAGA: w zestawie nie ma kartusza z paliwem.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Sport Kemping
Rodzaj produktu Piec palnikowy
Ilość palników 1
Zawartość opakowania 1 x Palnik turystyczny
Kolor Srebrny

Wymiary

Waga 60 g

Producent: Kovea

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image