Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Nowy, aktualny, praktyczny i bogato ilustrowany przewodnik po Krecie. Kieszonkowy format i starannie dobrana treść sprawiają, że jest niezastąpiony podczas krótkich wyjazdów czy dłuższego pobytu.

Książka szczegółowo przedstawia 10 najciekawszych miejsc, których nie można pominąć podczas zwiedzania wyspy, takich jak: muzeum archeologiczne w Iraklionie, pałac w Fajstos czy ruiny pałacu w Knosos. Opisuje też inne warte obejrzenia atrakcje i mniej znane miejsca, jak choćby malowniczy płaskowyż Lasithi, stare miasto w Rethimnonie czy wąwóz Samaria. Radzi również, gdzie zjeść i zamieszkać, gdzie zrobić zakupy, dokąd zabrać dzieci, żeby się nie nudziły, co zrobić, aby pobyt na Krecie był niezapomniany. Podpowiada trasy wycieczek samochodowych i krótkich spacerów.
Ubezpieczenie Link4

Rozdział Informacje praktyczne objaśnia jak dojechać, jakie dokumenty będą potrzebne przy wyjeździe i na miejscu, kiedy wypadają najważniejsze greckie święta. Podaje też adresy ambasad i konsulatów. Rozdział kończy słowniczek przydatnych słów i zwrotów w języku greckim.

Ważną część przewodnika stanowi dokładna mapa wyspy niezbędna podczas zwiedzania Krety, a także plany ważniejszych miast.

UWAGA! Dla wszystkich, którzy kupili Przewodnik z atlasem specjalny PREZENT – bezpłatne 14-dniowe ubezpieczenie turystyczne Podróże 24.
Z ubezpieczenia tego Klient może skorzystać tylko raz przez cały okres trwania akcji.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Wydawca Wydawnictwo Naukowe PWN
Format 192x106
Rodzaj Podróże
Język polski
Ilość stron 160
Podkategoria Przewodniki
ISBN 9788301154264
Kolekcja Przewodnik z atlasem

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.