Księgarnia Booktown

Księgarnia Booktown to miejsce, w którym znajdziesz szeroką ofertę książek, podręczników, audiobooków, gier i zabawek. Jesteśmy jedną z największych księgarni online z Rzeszowa. Ponad 5 letnie doświadczenie gwarantuje korzystne ceny oraz sprawną realizację zamówienia. Nasz młody i dynamicznie rozwijający się zespół, pozostaje do Państwa dyspozycji. Współpracujemy z ponad 400 dostawcami i wydawnictwami. W naszej ofercie znajdziesz prawie 300 000 produktów w atrakcyjnych cenach.
Księgarnia Booktown powstała w odpowiedzi na ciągle rosnące zapotrzebowanie na tanie książki. Już nie musisz przepłacać. Booktown to książki i podręczniki z rabatami nawet do 60%.
W naszej księgarni znajdziesz zawsze szeroki wybór produktów, a także profesjonalną pomoc i doradztwo.
Czas odpowiedzi na zapytania: do 15 minut

Mefus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Architektów 13/50, 35-082 Rzeszów
ksiegarniabookto@emag.pl
tel. 17 250 89 09

NIP 8133723641
KRS 0000626255

 

Zobacz więcej

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 • W okresie 21/10/2019 - 31/12/2029, za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Przelew tradycyjny, z metodą dostawy Punkt odbioru, o wartości wyższej niż 299 PLN .
  Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 299 PLN wynosi 8.99 PLN.
 • W okresie 21/10/2019 - 31/10/2029, za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Karta płatnicza, z metodą dostawy Punkt odbioru, o wartości wyższej niż 299 PLN .
  Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 299 PLN wynosi 8.99 PLN.
 • W okresie 21/10/2019 - 31/12/2029, za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Przelew On-line, z metodą dostawy Punkt odbioru, o wartości wyższej niż 299 PLN .
  Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 299 PLN wynosi 8.99 PLN.
 • Zaczynając od 2019-10-23 zamówienia o wartości wyższej niż 299 PLN będą wysyłane za darmo.
  Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 299 PLN wynosi 12.99 PLN.
 • W okresie 28/03/2020 - 31/12/2029, za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Za pobraniem, z metodą dostawy Kurier, o wartości wyższej niż 400 PLN .
  Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 400 PLN wynosi 14.99 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Szanowny Kliencie,
dbamy o Twoje prawa, w tym także o prawo do złożenia reklamacji. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszej odpowiedzialności z tytułu wady sprzedanego przez nas produktu oraz Twoich uprawnień związanych z reklamacją na podstawie ustawowej – z tytułu rękojmi.

Ważne! Pamiętaj, że jeżeli na dany produkt została udzielona także gwarancja, to również na jej podstawie możesz złożyć reklamację – w tym wypadku jednak adresatem będzie gwarant wskazany w gwarancji.
Gwarancja określa również każdorazowo zakres Twoich uprawnień. Pamiętaj, że wykonanie uprawnień z gwarancji nie wpływa na naszą odpowiedzialność z tytułu rękojmi oraz, że gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza Twoich uprawnień wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady produktu z tytułu rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego, a dla umów sprzedaży zawartych do dnia 24 grudnia 2014 roku przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141, poz. 1176 ze zm.). Mamy obowiązek dostarczyć produkt bez wad. Odpowiadamy z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna produktu zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia jego wydania kupującemu.

Ważne! Jesteśmy odpowiedzialni z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili.

Reklamację możesz złożyć na przykład:
• pisemnie na adres: MEFUS Sp. z o. o. UL. ARCHITEKTÓW 13/50; 35-082 RZESZÓW
• w formie elektronicznej za pośrednic-twem poczty elektronicznej na adres: ksiegarniabookto@emag.pl

Podaj w opisie reklamacji: (1) informacje i oko-liczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądanie sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; oraz (3) swoje dane kontaktowe – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie Twojej reklamacji. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:
• pisemnie na adres: MEFUS Sp. z o. o. UL. ARCHITEKTÓW 13/50; 35-082 RZESZÓW
• w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ksiegarniabookto@emag.pl

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Architektów 13/50; 35-082 Rzeszów, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Kontakt:
ksiegarniabookto@emag.pl
tel. 17 250 89 09

Administratorem Twoich danych osobowych jest Mefus Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie 35-082, ul. Architektów 13/50, NIP 8133723641, regon 364822295.
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje dane Sprzedawcy Mefus Sp. z o.o. w celu realizacji zamówień.