Opis

Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 492/4/2013

Tropiciele to cykl podręczników dla klas 1–3 , który doskonale sprawdza się w klasach z uczniami o zróżnicowanym poziomie gotowości szkolnej. Pakiet zapewnia uporządkowany sposób przekazywania wiedzy, jednocześnie pozostawiając uczniom możliwość samodzielnych poszukiwań i badań.

Zalety cyklu to przede wszystkim:

* nowoczesne metody nauczania – np. trening pamięci wzrokowej i słuchowej, techniki szybkiego czytania, ćwiczenia logopedyczne;
* nastawienie na podmiotowość ucznia – duży nacisk został położony na sferę uczuć, relacje z rówieśnikami oraz rozpoznawanie i nazywanie własnych emocji;
* kąciki tematyczne – z ciekawymi materiałami rozbudzającymi zainteresowania dziecka,
* wysokiej klasy grafika – rysunki przygotowane przez najlepszych polskich ilustratorów, zachęcające do interpretacji tekstu i własnych eksperymentów artystycznych.

Książka do matematyki to połączenie podręcznika z kartami ćwiczeń. Poza standardowymi zadaniami zawiera wyjątkowe karty ćwiczeń w działaniu skorelowane z pomocami zawartymi w kuferku dla ucznia. To jedyna na rynku publikacja, która jest dostosowana do dzieci na różnych poziomach rozwoju myślenia matematycznego. Świeżo zdobyta wiedza matematyczna bywa utrwalana także za pomocą prostych matematycznych gier planszowych.

Skład pakietu „Tropiciele” do klasy 2

* Podręczniki (części 1–5),
* Karty ćwiczeń (części 1–5),
* Matematyka (części 1–5),
* Wyprawka (części 1 i 2),
* Zajęcia komputerowe – podręcznik z ćwiczeniami i płytą CD.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Podkategoria Klasa 2 szkoły podstawowej
Typ szkoła podstawowa
Kategoria Nauczanie zintegrowane, Matematyka

Producent:WSiP

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.