Opis

Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 113/3/2010

Zajęcia komputerowe to nowoczesny pakiet edukacyjny przeznaczony na jedną godzinę w cyklu kształcenia. Fabuła podręcznika rozgrywa się w Cyberszkole, pomocnikiem małych komputerowców jest Cyberek – komputerek. Kolejne lekcje poświęcone są edukacji polonistycznej, matematycznej, środowiskowej i plastycznej. Układ materiału jest spiralny dzięki czemu uczeń powtarza i poszerza zdobytą wcześniej wiedzę. Zawarte w podręczniku treści przedstawione są w nowatorski sposób, z zastosowaniem uproszczonej metody projektów. W podręczniku zamieszczone są przykładowe prace dziecięce, które stanowią znakomitą zachętę dla uczniów, by wykonać własne prace podobnie lub lepiej.


W podręczniku uczeń znajdzie:
• ćwiczenia do wykonania w książce, związane z rozwijaniem zdolności językowych, matematycznych, plastycznych, informatycznych, przyrodniczych
• ćwiczenia do wykonania przy komputerze, ilustrowane zrzutami ekranowymi
• ćwiczenia do wykonania z załączonej płyty CD pogłębiające treści omówione na lekcji
• przykładowe prace dziecięce
• pakiet naklejek


Na płycie CD dołączonej do podręcznika znajdują się multimedialne ćwiczenia, które, w atrakcyjnej dla ucznia formie zabawy, pozwalają utrwalić i pogłębić wiedzę i umiejętności zdobyte podczas pracy z podręcznikiem.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Podkategoria Klasa 3 szkoły podstawowej
Typ szkoła podstawowa
Kategoria Nauczanie zintegrowane, Informatyka

Opinie ( opinii)


Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.

image