Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: oncasklep

1.22800

W magazynie

Opis

Kurtka OncaDown jest zbudowana z OncaDry Down, naturalnie pielęgnowanego puchu gęsiego, który łączy w sobie najwyższe właściwości izolacyjne, lekkość oraz pozostaje sucha nawet wówczas, gdy zostanie zamoczona. Lekka tkanina zewnętrzna zapewnia oddychalność wewnątrz oraz brak odczuwania wilgoci, a wypełnienie OncaDry Down chroni przed wiatrem i niskimi temperaturami. Jest idealnym partnerem do pracy w niskich temperaturach. Właściwości techniczne: Dwuwarstwowa tkanina zewnętrzna z wodoodpornym wykończeniem. Wypełnienie hydrofobowym puchem gęsim 800. Wysoce oddychająca. Szybkoschnąca. Ultra-lekka. Zajmująca mało miejsca przy pakowaniu.
OncaDry Down jest opracowywana przez Once w kurtkach przeznaczonych dla entuzjastów outdooru. OncaDown to 800-warstwowa kanapka złożona z podwójnej tkaniny zewnętrznej i wewnętrznej, która zapewnia komfort cieplny w niskich temperaturach. Zewnętrzna tkanina została zaprojektowana tak, aby była cicha, odporna na działanie w sytuacjach statycznych. Dzięki podwójnej zewnętrznej powłoce uniknie ona utracie puchu. Jest to ciepła kurtka, która bez utraty wysokiej oddychalności, zapewnia pewną odporność na wodę, ale musimy pamiętać, że nie jest wodoodporna. Linia termiczna OncaDown Jacket została zaprojektowana w celu zapewnienia komfortu cieplnego niezbędnego w sytuacjach statycznych. Wypełnienie hydrofobowym puchem gęsim 800 w środku jest wynikiem wielu udoskonaleń i testów laboratoryjnych, które pozwoliły uzyskać wysoką sprawność izolacyjną, zapewniając, że w sytuacjach statycznych na świeżym powietrzu mogą wytrzymać długie okresy w ekstremalnie niskich temperaturach bez utraty komfortu cieplnego.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rozmiar S

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Kurtka zimowa
Sport Polowanie Trekking Narciarstwo Snowboarding
Dla Mężczyzn Kobiet
Kolor Wielokolorowy
Nadruk Logo
Styl Z kapturem
Krój Luźny
Materiał Włókno syntetyczne
Technologia materiałowa Wiatroszczelność
Szczegóły Ocieplana 2 kieszenie 2 zapinane na zamek kieszenie boczne Dół regulowany ściągaczem Materiał odprowadzający pot Izolacja z pierza
Sezon Jesień - Zima
Zapięcie Suwak
Porady pielęgnacyjne Czyścić chemicznie
Poziom wodoszczelności 3000 mm
Poziom oddychalności (g/m²/24 h) 8000

Producent: ONCA

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!