Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

10099 (- 11% )

8899

W magazynie

Opis

Lalka Barbie Domek zabaw Chelsea + lalka DWJ50 DWJ50. Marzenie każdej małej dziewczynki Rozkładany domek z windą ucieszy Twoje dziecko jak żadna inna zabawka. Twoja pociecka zajmie się zabawą, a Ty znajdziesz czas dla siebie. W zestawie znajdziesz również lalkę Barbie oraz mebelki z ciekawymi akcesoriami Domek z lalką zwiększy kreatywność Twojego dziecka. Fantastyczna zabawa dla Twojego malucha i odpoczynek dla Ciebie
Domek wraz z akcesoriami i lalką Barbie to dla Twojego dziecka prawdziwa uciecha. Pięknie zaprojektowany domek i mnóstwo możliwości zabawy przykuje uwagę Twojego dziecka i zachęci do długiej zabawy, a Ty będziesz mogła pomyśleć o sobie i swoich potrzebach. Domek jest przestronny - wyposażony w mebelki i domowe akcesoria. Na dole domku znajdziesz wyposażenie kuchni, w której Twoje dziecko może bawić się w gotowanie. Dodatkową atrakcją dla dziecka jest także winda, którą można wjechać na pierwsze piętro i cieszyć się kolejnymi akcesoriami.

Edukacja poprzez zabawę i kreatywność
Twoja pociecha może wykorzystać wyposażenie domku do nauki. Dziecko może udawać, że bawi się w gotowanie, a także wykonywać dużo innych czynności. Dodatkowo dziecko może cieszyć się lalką barbie, która ubrana jest w różową spódniczkę w groszki i różowe sandałki. Zapewnij swojemu maluchowi świetną zabawę i pozwól rozwijać jego kreatywność dzięki funkcjonalności jakie oferuje zestaw.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Domek dla lalek
Wiek 3 lata +
Dla kogo Dziewczynki
Materiał Plastik
Bajka/Postać Barbie
Kolor Wielokolorowy
Wysokość 26.7 cm
Szerokość 7 cm
Długość 34.3 cm

Producent: Barbie

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image