Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Morele
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

14099

Wysyłka w ciągu 3 dni

Opis

Lalka Smily Play Molly Alicja 50 słów. Do zabawy i nauki!
Lalka Molly stylizowana na Alicję z Krainy Czarów rozwija u dziecka wrażliwość i uczy odpowiedzialności Potrafi powiedzieć aż 50 różnych słów, które wzbogacą słownictwo Twojego dziecka Idealna towarzyszka zabaw do pobudzania wyobraźni dziecka
Zabawa lalkami to dla dziecka okazja do rozwinięcia swojej wyobraźni, a także rozwinięcia swej empatii i nauczenia się nazywania swoich emocji. Lalki pozwalają dzieciom także naśladować zachowania dorosłych, co może przyczynić się do nauki, czym jest odpowiedzialność. Lalki interaktywne to dodatkowy sposób na rozwój umysłowy dziecka!

Wspaniała, rozwijająca zabawa!

Lalka Molly Alicja od Smily Play to lalka, którą Twoje dziecko pokocha od razu! Lalką trzeba się jednak odpowiednio opiekować - trzeba ją przytulać, wozić w wózku i utulać do snu. Ale Alicja potrafi też mówić - zna aż 50 słów! Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło przyswoić sobie i utrwalić umiejętności językowe w przyjazny i przyjemny sposób. Nauka poprzez zabawę daje najlepsze efekty! Ponadto zabawa tą lalką pozwoli Twojemu dziecku rozwinąć kreatywne myślenie, empatię, a także umięjętności opiekowania się młodszymi.
Zdjęcie jest przykładowe i nie przedstawia oferowanego produktu.

Zaopiekuj się Molly!

Alicja ma na sobie urocze, przyjemne w dotyku ubranko, które można zdjąć i uprać. Ma miękki brzuszek, ruchome oczy wykonane ze szkiełek, a jej bujne loki można układać w fantazyjne fryzury. Lalką Alicją trzeba się opiekować! Dlatego Twoje dziecko może ją wszędzie ze sobą zabrać. Wspólna kąpiel? Czemu nie! A może spacer po parku! To ulubione zajęcie Alicji!

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Lalka
Wiek 3 lata +
Dla kogo Dziewczynki
Bajka/Postać Alicja w Krainie Czarów
Materiał Plastik Tekstylny
Kolor włosów Blondynka
Kolor Multicolor
Wysokość 40 cm

Producent: Smily

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)


Profil anonimowy

12 lip 2019

Michał z eMAG

16 lip 2019

Alicja mówi po polsku 50 słów.

Zobacz więcej

image

Rozwiń swój biznes!