Opis

Wykonuj wszystkie swoje codzienne zadania na komputerze przenośnym w korzystnej cenie, który jest wyposażony we wszystkie potrzebne funkcje. Niezawodna, maksymalna wydajność sprawdzonej marki HP. Wydajność, na której można polegać Najnowsze procesory Intel®1 i duża ilość miejsca na dysku twardym lub SSD w wybranych modelach umożliwiają pracę, rozrywkę, wykonywanie wielu zadań i przechowywanie większej ilości ważnych danych. Niezawodne zasilanie i dyski, którym możesz zaufać. Wyraziste wyświetlanie Wyraźny obraz HD2 pozwala cieszyć się szczegółami zdjęć, filmów i stron internetowych. Ponadto wybrane modele Full HD3 pozwalają uzyskać jeszcze większe możliwości ekranu. Wymierna jakość Życie może być nieprzewidywalne, ale Twój komputer przenośny nie powinien. Niezależnie od tego, czy chodzi o bardzo pilne projekty czy spontaniczne wieczory filmowe, możesz cieszyć się doskonałą wydajnością potwierdzoną w ponad 200 testach. Windows 10 Pewna praca w znajomym środowisku systemu Windows – z wieloma udoskonaleniami. Procesory Intel® Core™ 7. generacji Wysoka wydajność pozwala łatwo sprostać wszystkim wymaganiom pracy wielozadaniowej oraz zapewnia nowe sposoby interakcji z komputerem i lepsze funkcje wideo 4K. Panel antyrefleksyjny Ciesz się słońcem i ulubionymi treściami dzięki panelowi antyodblaskowemu. Antyodblaskowy ekran o niskim połysku pozwala korzystać z komputera na zewnątrz. Ekran HD Całkiem nowe spojrzenie na Twój cyfrowy świat. Oglądaj filmy i zdjęcia w niesamowitej jakości i szczegółowości HD 1 miliona pikseli. Dysk twardy Nie musisz się martwić o swój rosnący zbiór cyfrowych filmów, utworów i zdjęć. Dzięki opcjom pamięci masowych o dużej pojemności możesz zapisywać wszystko i nadal mieć dużo wolnego miejsca. Opcje DDR4 RAM Działają sprawniej i bardziej niezawodnie z większymi prędkościami – DDR4 to przyszłość pamięci RAM. Dzięki większej przepustowości wszystko – od pracy wielozadaniowej po granie – odbywa się sprawniej. Przestrzeń wypełniona wyjątkowym dźwiękiem Wyjątkowy dźwięk przestrzenny zapewnia realizm muzyki, filmów i gier. Pełnowartościowy produkt recertyfikowany przez producenta. Sprzęt pochodzi z oficjalnego programu wyprzedaży producenta.
Jest to nowy, nieużywany produkt z nadwyżek magazynowych lub anulowanych zamówień zwrócony do producenta, gdzie został sprawdzony, przepakowany oraz dopuszczony ponownie do sprzedaży.
Sprzęt posiada pełne wyposażenie i akcesoria, system operacyjny Windows w wersji polskiej oraz 2-letnią gwarancję door-to-door importera na terenie Polski.

Polecamy również

Specyfikacje

Procesor

Marka procesora Intel®
Typ procesora i7
Model procesora 7500U
Częstotliwość 2133 MHz

Matryca

Rozmiar wyświetlacza 15.6 cal
Format wyświetlania HD
Technologia matrycy LED
Rodzaj matrycy Matowa
Rozdzielczość 1366 x 768

Pamięć

Pojemność pamięci 8 GB
Rodzaj pamięci DDR4

Dysk twardy

Typ pamięci HDD
Pojemność pamięci 1 TB
Prędkość dysku (RPM) 5400 obr./min

Karta wideo

Typ karty graficznej Dedykowana
Model karty graficznej R7 M445

Łączność i porty

Porty 1 x HDMI 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x RJ-45
Sieć 10/100

Cechy ogólne

Waga 2.04 kg
Żywotność baterii 10 h
Kolor Czarny/Srebrny

Oprogramowanie

System operacyjny Microsoft Windows 10

Producent: HP

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image