Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Na twórczości Led Zeppelin wychowały się pokolenia miłośników rocka. Fani z uwagą śledzili karierę zespołu od chwili debiutu pod koniec lat sześćdziesiątych. Zeppelini stworzyli własne, charakterystyczne brzmienie. Mimo że nigdy nie zapomnieli o swoich bluesowych korzeniach, skomponowali więcej monumentalnych utworów rockowych niż jakakolwiek inna grupa z tamtych lat. Potężne brzmienie „Whole Lotta Love”, akustyczna magia „Stairway To Heaven” i ognisty „Rock And Roll” to już dziś klasyka gatunku.
Książka „Led Zeppelin” z serii „Historie największych utworów” to szczegółowa analiza i opis wydarzeń, osób oraz miejsc, które inspirowały jeden z największych rockowych zespołów wszech czasów.
Czym są „The Houses Of Holy” Gdzie można znaleźć „Stairway To Heaven Które spotkania były inspiracją dla takich utworów, jak „Kashmir” czy „Trampled Underfoot” W tej książce znaleźć można nie tylko opisy wszystkich piosenek, jakie znajdują się na ośmiu studyjnych albumach Led Zeppelin, ale również poznać ich genezę. A dzięki niej poznamy między innymi losy członków zespołu po rozpadzie Led Zeppelin w 1980 roku czy późniejszą twórczość muzyczną grupy, aż po projekt „Unledded: No Quarter”, czy archiwalną edycję „BBC Sessions”.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Chris Welch
Wydawca In Rock Music Press
Format 195x140
Rodzaj Rozrywka, hobby
Język polski
Ilość stron 192
Podkategoria Muzyka rozrywkowa
ISBN 9788360157817

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.