Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

15199

Wysyłka w ciągu 4 dni

Inne oferty (1 oferta)

Product image

1 sztuka w magazynie

Sprzedaje i dostarcza Topbuy
Gwarancja 1 miesiąc
Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

17999

Opis

Klocki LEGO Friends. Marzenie każdego dziecka.
Wiele różnych elementów - rozwiń wyobraźnię i kreatywność swojego dziecka. Wysoka jakość materiałów - zapewnij dziecku bezpieczną zabawę. Wyjątkowa seria dla Twojej pociechy. Wejdź do świata LEGO Friends
Motywem przewodnim zestawów LEGO® Friends są historie pięciu najlepszych przyjaciółek — Andrei, Emmy, Mii, Olivii i Stephanie. To świetna okazja do sympatycznej zabawy i budowania. Dzieci będą z radością budować i poznawać modele domów oraz innych budynków, które znają z codziennych zajęć i zabaw. Dodatkowo każdy z zestawów zawiera mnóstwo sprytnie dobranych detali i akcesoriów, które są inspiracją do wcielania się w wymyślone role i odgrywania historyjek o przygodach. Zestawy LEGO Friends to okazja do niekończącej się zabawy z przyjaciółkami!

Bezpieczne i trwałe materiały

Zdjęcie nie przedstawia oferowanego produktu. Zdjęcie produktu znajduje się w galerii.

Zestaw został wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów, które zapewniają długą i przyjemną zabawę. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, zestaw posłuży najmłodszym przez długi czas. Ogromną zaletą każdej figurki jest jej rzetelne wykonanie - dzięki starannie dobranym elementom, dziecko może z bliska przyjrzeć się budowlom, akcesoriom służącym do tworzenia placu zabaw i figurkom, co wpłynie na rozwój kreatywności. Dodatkowym atutem zestawu są lekkie materiały, które ułatwiają transportowanie zabawki, dlatego dziecko może zabrać go ze sobą wszędzie.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Dla kogo Dziewczynki
Wiek 6 lat +
Kolekcja LEGO Friends
Podkolekcja LEGO Friends
Bajka/Postać Olivia
Rozwijane umiejętności Koncentracja Inteligencja Kreatywność Wyobraźnia
Kolor Multicolor

Producent: LEGO

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi


Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.