Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Marketklocków
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

45000

1 sztuka w magazynie

Inne oferty (1 oferta)

Product image

Wysyłka w ciągu 2 dni

Sprzedaje i dostarcza Morele
Raty 0% od PayU
Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

42718

Opis

Klocki LEGO Ninjago Perła lądu 70677. Stwórz swój własny świat z LEGO Juniors!
LEGO Ninjago Perła lądu — bogaty zestaw klocków! Zestaw zawiera 1178 elementów, które zapewniają zabawę na wiele godzin Klocki LEGO rozwijają wyobraźnię, koncentrację oraz zdolności konstrukcyjne dziecka
Wybierz się na przygodę!

Dzieciom spodoba się budowanie wszechstronnego wozu z zestawu LEGO® NINJAGO® 70677 Perła Lądu i odgrywanie walk między figurkami ninja a płomiennymi żmijami wężowej królowej Aspheery. Ruchoma siedziba ninja wyposażona jest w funkcję kierowania, dwa ostrza w kształcie szurikenów, obracającą się i strzelającą armatę oraz wysuwane sprężynowe działko. Do szczegółowego wnętrza pojazdu można się łatwo dostać, co inspiruje do kreatywnej zabawy. Jeszcze więcej emocji zapewni odczepiana lotnia z kokpitem dla dwóch minifigurek, miotaczami klocków i rozkładanymi dopalaczami, a także quad z miejscem na minifigurkę.

Mnóstwo elementów do zabawy!

W zestawie dziewięć minifigurek LEGO® NINJAGO® (nowości na czerwiec 2019 r.): ninja Wu, Kaia, Jaya, Nyi i Cole’a FS (Zakazane Spinjitzu), a także Aspheera, Char, płomienny niszczyciel i płomienny pogromca. Wóz ninja Perła Lądu ma koła ze złotymi felgami i funkcją kierowania, dwa złote ostrza w kształcie szurikenów, odczepianą lotnię, obracającą się i strzelającą armatę, wysuwane sprężynowe działko oraz dwa żagle z materiału z nadrukiem (jeden z nich jest na odczepianej lotni). W szczegółowym wnętrzu znajduje się kokpit dla dwóch minifigurek, dojo z dwoma stojakami na broń, zbudowany z klocków automat do gry, czajniczek oraz otwierany tylny schowek na małego quada. Odczepiana lotnia ma otwierany kokpit dla dwóch minifigurek, dwa miotacze klocków oraz rozkładane dopalacze.

Rozwijająca zabawa dla każdego

Dzieciom spodoba się odtwarzanie scen z serialu telewizyjnego NINJAGO oraz wymyślanie własnych historii z helikopterem ninja, trzema minifigurkami oraz różnym uzbrojeniem i akcesoriami, w tym spinnerem tornado Jaya FS. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania tego zestawu LEGO NINJAGO. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Ekstra instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Dla kogo Chłopca
Wiek 9 lat +
Kolekcja LEGO NINJAGO
Materiał Plastik
Liczba elementów 1178
Rozwijane umiejętności Koncentracja Inteligencja Kreatywność Wyobraźnia
Kolor Wielokolorowy

Producent: LEGO

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!