Opinie klientów:

Oferta: eMAG

  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Lodówka Amica FK311.3, kl A+, 182 cm Lodówka w wydajnej klasie energetycznej A+, gwarantująca niższy pobór mocy i większą wydajność niż standardowe modele. Lodówka posiada system zabezpieczający przed bakteriami, który skutecznie chroni przed rozwojem drobnoustrojów, dzięki czemu nasza żywność będzie zawsze świeża i pełna witamin. Lodówka posiada przestronną komorę chłodzenia o pojemności 188 litrów. Klasa energetyczna A+ Nowoczesny design to nie jedyna droga do zadowolenia klienta. Klasa energetyczna A+ pozwala na oszczędność energii elektrycznej do 20% i znacznie wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd. Dzięki temu możesz zyskać 55 000 koktajli za darmo*
* przygotowanych blenderem ręcznym Amica Niezależne otwieranie drzwi lewych i prawych drzwi chłodziarki/zamrażarki Drzwi można zamontować dowolnie – po prawej lub lewej stronie lodówki. Konstrukcja drzwi umożliwia ponadto pełne wysunięcie szuflady zamrażarki już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym. Półki z hartowanego szkła (Safety Glass) Półki wykonane z hartowanego szkła to gwarancja jakości i wygody w użytkowaniu.
*Zdjęcie ma charakter poglądowy i może nie przedstawiać dokładnego modelu produktu. Balkoniki w chłodziarce Lodówki Amica zostały zaprojektowane tak, aby miały dużą ilość balkoników oraz półek dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni, a ich regulacja była bardzo wygodna i prosta. Automatyczne odszranianie chłodziarki Wygoda i oszczędność energii dzięki systemowi automatycznego odszraniania chłodziarki. Można zapomnieć o opróżnianiu chłodziarki z całej zawartości. Podstawka na jajka Wygodny i praktyczny sposób na przechowywanie jaj. Szuflada na warzywa i owoce Pojemniki na warzywa i owoce to funkcjonalne rozwiązanie. Pozwalają na zachowanie porządku przechowywania różnych warzyw i owoców. Ponadto separują zapachy aromatycznych produktów.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ urządzenia: Lodówko-zamrażarka
NO FROST lodówka Nie
NO FROST zamrażarka Nie
Całkowita pojemność netto (l) 270
Klasa energetyczna A+
Pojemność netto zamrażarki (l) 64
Pojemność netto chłodziarki (l) 188
Zużycie energii (kWh / rok) 242
Dozownik wody Nie
Dozownik lodu Nie

Lodówka

Liczba półek 4
System rozmrażania chłodziarki Automatyczne
Szuflada warzywa / owoce Tak

Zamrażarka

Liczba szuflad w zamrażarce 3
Zdolność zamrażania (kg / 24h) 3

Design

Inox Nie
Kolor Biały
Inox bez śladów palców Nie
Standardowe otwieranie W prawo
Obustronny montaż drzwi Tak

Funkcje i bezpieczeństwo

System antybakteryjny Tak

Szczegóły techniczne

Liczba kompresorów 1
Klasa klimatyczna ST
Autonomia (bez zasilania) 18 godzin
Poziom hałasu (dB) 42
Wysokość 181.6 cm
Szerokość 54.5 cm
Głębokość 57.1 cm
Wymiary (WxSxG cm) 181.6 x 54.5 x 57

Producent:Amica

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.