Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Hurtownia Przemysłowa
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Numer producenta: 10010918
Szafa chłodnicza gastronomiczna dzięki swojej pojemności (540 l) pozwoli na przechowywanie dużej ilości produktów. Do zestawu z lodówką dołączono trzy półki (648 x 530 mm), które można regulować. Umożliwi to magazynowanie żywności o różnych gabarytach.
Efektywną pracę urządzenia zapewnia cichy agregat o mocy 195 W, a czynnik R600a gwarantuje szybkie chłodzenie bez ryzyka dla środowiska. Wbudowany wentylator jest odpowiedzialny za równomierne rozprowadzenie gazu. Nowoczesny cyfrowy termostat pozwoli na określenie i utrzymanie temperatury w zakresie od -2 do 8C. Dodatkowo lodówka posiada system automatycznego rozmrażania.
Szafę chłodniczą RCLK-S600 wykonano ze stali nierdzewnej, która jest odporna na korozję, trwałe zabrudzenia oraz uszkodzenia. Drzwi są osadzone na solidnych zawiasach pozwalające na lekkie i ciche otwieranie oraz zamykanie. Ponadto drzwi wyposażono w zamek na klucz uniemożliwiający kradzież produktów.
Urządzenie posiada cztery regulowane gumowe nóżki, które gwarantują stabilność i właściwy poziom chłodziarki.
Cechy produktu: - Efektywność - pojemność 540 l, agregat o mocy 195 W, zakres chłodzenia od -2 do 8C, - Energooszczędność - termostat utrzymujący określoną temperaturę i zapewniający optymalny pobór energii, - Niezawodność - wbudowany wydajny agregat, - Bezpieczeństwo - drzwi z zamontowanym zamkiem na klucz, - Trwałość - wykonanie ze stali nierdzewnej, - Stabilność - gumowe, regulowane nóżki.
W zestawie: - Chłodziarka - Półki – 3 szt. - Klucze – 2 szt. - Instrukcja PL

Specyfikacje

Cechy ogólne

Przeznaczenie Standardowy
Zastosowanie: Uniwersalny
Typ Stały
Całkowita pojemność netto 395 l
Materiał zewnętrzny Stal nierdzewn
Kolor Srebrny

Wydajność

Klasa energetyczna Klasa energetyczna G z zakresu od A+++ do G

Wymiary

Wysokość 192 cm
Szerokość 60 cm

Producent: Royal Catering

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.