Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Opis

Driving Force Shifter - do kierownic wyścigowych G29 i G920 Driving Force Racing Wheel Logitech® Driving Force™ Shifter to doskonała przekładnia biegów do kierownic wyścigowych G29 i G920 Driving Force Racing Wheel, która jest przeznaczona do symulacji wyścigów. Zapewnia lepsze wrażenia podczas ścigania się, dodając do fotela wyścigowego możliwość realistycznej zmiany biegów. Moduł oferuje drążek zmiany biegów o 6 przełożeniach w układzie litery H, elementy wykonane ze skóry i stali oraz wytrzymałe wbudowane zaciski i połączenia śrubowe umożliwiające bezpieczne mocowanie. Zaprojektowany do kierownic wyścigowych G29 i G920 Driving Force.
Zawsze wrzucaj właściwy bieg w odpowiednim momencie. Moduł przekładni biegów Driving Force™ Shifter został zaprojektowany do współpracy z kierownicami wyścigowymi G29 i G920 Driving Force, aby wzbogacić wrażenia w najnowszych grach na komputer i konsolę. Dodaj moduł przekładni biegów Driving Force Shifter do kierownicy wyścigowej, aby uzyskać bardziej realistyczne doznania. Wysokiej jakości konstrukcja.
Ścigaj się wygodnie i z pewnością siebie. Moduł przekładni biegów Driving Force Shifter z drążkiem z solidnej stali został stworzony pod kątem precyzyjnego ścigania się i długowiecznej niezawodności. Gałka i kaptur są pokryte ręcznie szytą skórą o wysokiej jakości, sprawiając wrażenie wyścigowej przekładni biegów o dużej wydajności. Zapewnia to wygodniejsze użycie przez długi czas. Drążek zmiany biegów o 6 przełożeniach z wciskanym biegiem wstecznym.
Przyspieszaj sprawnie na każdym biegu. Drążek zmiany biegów o 6 przełożeniach w układzie litery H przesuwa się płynnie i wydaje odgłos kliknięcia po zmianie każdego biegu, co umożliwia płynną i precyzyjną zmianę biegów podczas pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych. Bezpieczne mocowanie.
Moduł nie przesuwa się podczas zmiany biegów. Wytrzymałe wbudowane zaciski i połączenia śrubowe umożliwiają bezpieczne przymocowanie modułu przekładni biegów Driving Force Shifter do stołu lub fotela wyścigowego, aby zminimalizować przesunięcia lub kołysanie się podczas wykonywania agresywnych manewrów.

Specyfikacje

Główne cechy

Rodzaj produktu Kierownica.
Zgodność PC
Interfejs USB

Charakterystyka techniczna

Kolor Czarny
Waga 755 g
Inne Kompatybilność: Logitech Driving Force G29/G920

Producent:Logitech

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.