Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Loreal Mega Volume Collagene Tusz do rzęs
Oczy umalowane maskarą Volume Collagene przyciągają uwagę i dodaje spojrzeniu mocy*. Dzięki cząsteczkom kolagenu rzęsy zyskują objętość od wewnątrz i na zewnątrz. Efekt? Maksymalna moc spojrzenia! * Po raz pierwszy L’Oréal Paris użył naukowej metody badania realnej mocy spojrzenia jakie wywołuje Maskara Extra-Volume Collagene. Metoda „eye-troiking” polega na analizie ruchów gałki ocznej, aby dowieść co tak naprawdę przyciąga nasze spojrzenie.
Formuła nowej generacji nadaje rzęsom objętość od wewnątrz i na zewnątrz.
Objętość od wewnątrz: Rzęsy zyskują natychmiastową objętość dzięki cząsteczkom kolagenu, który absorbuje wilgoć, wypełnia je od wewnątrz. Kompleks „Hydra-Collagene” – suche cząsteczki kolagenu wchłaniają wilgoć jak gąbka i rozpulchniają się, nadając rzęsom objętość. Fromuła zawiera kwas hialuronowy o właściwościach zatrzymujących wodę.
Objętość na zewnątrz: Opatentowane połączenie wosków strukturyzujących z woskami sprężystymi pozwala na idealne pokrycie rzęs tuszem, tak aby każdej z nich z osobna nadać objętości.
2 x większa szczoteczka: Pełny, okrągły kształt szczoteczki „Extra-Volume” oraz gęste włoski pozwalają nabrać optymalną ilość maskary i rozprowadzić ją na każdej z rzęs. Absolutnie bez grudek.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Tusz do rzęs
Zastosowanie Oczy
Dla Dla kobiet
Kolor Czarny

Producent:L'Oreal Paris

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.