MADE IN TRANSYLVANIA

Zapraszamy do naszego butiku artystycznego, miejsca, w którym znajdziesz wybór przedmiotów dekoracyjnych wyobrażanych z biegiem czasu przez rumuńskich artystów i rękodzieło, z wielką starannością w warsztacie u podnóża Gór Bucegi. Każdy model został specjalnie stworzony i postanowił przynieść przyjemność i przyjemność dla Ciebie, rodziny i przyjaciół, w domu lub w biurze. Przygotuj filiżankę herbaty lub kawy lub kieliszek wina, usiądź wygodnie i zrelaksuj się, przeglądając setki modeli i kolekcje obrazów. Na pewno znajdziesz przynajmniej jedną sztukę, którą zechcesz i zamówisz ...
 
Nazwa firmy: Made in Transylvania
adres pocztowy : ul. Stejarilor nr. 1, Cristian, Braşov, 507055, Romania
Unikalny kod rejestracyjny: RO34283491
Nr. Reg. Handel: J08 / 440/2015
Telefon: 0744.223.377
Email: madeintransylvania@emag.pl
Zobacz więcej

Kategorie produktowe

4926 produktów (zobacz wszystkie)
Dom i Ogród
Dekoracje (4926)
zobacz wszystkie kategorie

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 500.00 PLN wynosi 25.00 PLN.
Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Wszystkie produkty sprzedawane przez Made in Transylvania otrzymują gwarancję na okres 24 miesięcy od daty nabycia. Produkty nie objęte gwarancją: posiadające wady fizyczne, takie jak guzki, pęknięcia, odpryski, elementy / części spalone lub popękane itd., etykiety gwarancyjne lub plomby uszkodzone, usuwane lub modyfikowane produkty stosowane w nieodpowiednich warunkach (napięcie niewłaściwe poddane temperaturze i wysokiemu ciśnieniu, wysokie różnice, wstrząsy mechaniczne niewłaściwego obchodzenia się, stosowanie wilgoci, kurzu lub szkodliwe działanie środków chemicznych, etc.), błędnego ustawienia instalacji, wtyczki bez uziemienia wnikanie ciekłych metali i innych substancji wyposażenie wnętrz.

madeintransylvania@emag.pl

Zgodnie z art. 9 1 rozporządzenia rządu nr. 34 z dnia 12 czerwca 2014 r. W sprawie praw konsumenta w umowach zawieranych z profesjonalistami, masz prawo odstąpić od umów zawieranych na odległość bez podawania przyczyn w ciągu 14 dni od wejścia na stronę lub strony trzeciej innej niż przewoźnika wskazanego przez ciebie w fizycznym posiadaniu produktów / ostatniego produktu.
W celu skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy, wysyłając email.
Jeśli się wycofasz, zwrócimy Ci wszelkie kwoty, które otrzymaliśmy od Ciebie, w tym koszty dostawy, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z faktu, że wybrałeś inną metodę dostawy niż najtańsza standardowa dostawa, którą zapewniamy - bez opóźnień w każdym razie nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania informacji o decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy. Zwrot zostanie zrealizowany przy użyciu tej samej metody płatności, jaka została użyta w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inną metodę zwrotu kosztów; jednak nie zostaną naliczone opłaty w wyniku takiego zwrotu.
Wyślij produkty lub przekaż je bezpośrednio do Str. Stejarilor nr. 1, Cristian, Braşov, 507055, bez zbędnych opóźnień, aw każdym razie w ciągu 14 dni od daty powiadomienia nas o wypłacie. Termin jest respektowany, jeśli produkty zostaną zwrócone przed upływem czternastego okresu.
Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu produktów.
Jesteś odpowiedzialny tylko za zmniejszenie wartości produktów wynikających z manipulacji innych niż niezbędne do określenia charakteru, jakości i wydajności produktów.
W przypadku zwracanych produktów sprzedawanych przez Made in Transylvania możesz skontaktować się z nami pod numerem 0744.223.377
Nasi operatorzy pomogą w wyborze metody zwrotu i dostarczą niezbędnych informacji dotyczących adresu wysyłki produktu, opakowania lub skontaktowania się z firmą kurierską.

madeintransylvania@emag.pl

Administratorem danych osobowych Klientów jest MADE IN TRANSYLVANIA SRL, nip RO34283491, krs J08/440/2015, Str. Stejarilor nr. 1, Cristian, Braşov, 507055 Rumunia. 
 
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje dane Sprzedawcy MADE IN TRANSYLVANIA SRL w celu realizacji zamówień.