Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:
Korzyści:
  • Dołączona gwarancja: szczegóły

    • Dla Konsumenta: 24 mies.

10500

Wysyłka w ciągu 4 dni

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Opis

Mapa zdrapka - Szara mapa - plakat (wersja angielska) - 100X50 Jesteś miłośnikiem przygód, planujesz dopiero zwiedzić świat lub zamierzasz podarować komuś wyjątkowy prezent? Mapa zdrapka w formie plakatu w języku angielskim to oryginalna i praktyczna dekoracja dla miłośników oraz amatorów podróży. To wyjątkowy i prosty sposób nie tylko na uwiecznianie Twoich podróży ale także na planowanie kolejnych wypraw. Uwieczniaj swoje podróże! Mapa zdrapka "Szara mapa - plakat (wersja angielska)" podkreśli indywidualizm Twojego wnętrza i nada mu charakter. Dzięki specjalnej laminowanej powierzchni mapy zdrapki możesz zdrapywać odwiedzone już kraje. Po zdrapaniu wybranych miejsc mapa zdrapka stanie się także świetnym elementem artystycznym w Twoim wnętrzu bowiem każde Państwo odznacza się innym kolorem, a cała paleta barw tworzona jest przez naszych profesjonalistów. Planer podróży!
Dekoracja ta sprawdzi się świetnie także jako planer kolejnych podróży - dzięki laminowanej powierzchni możesz sporządzać notatki i zapiski dotyczące Twoich wypraw. Do każdej mapy zdrapki dołączony jest drewniany rysik do zdrapywania oraz zestaw naklejek pomocnych do oznaczania wybranych miejsc. Wyjątkowy i oryginalny prezent!
Mapa zdrapka będzie wyjątkowym i oryginalnym prezentem na każdą okazję! Możesz podarować ją bliskim lub znajomym jako pamiątkę ze wspólnie spędzonych podróży, dla amatorów bliskich lub dalszych ekspedycji a także osobom planującym podróże.
To także oryginalny prezent na takie okazje jak: urodziny prezent na wieczór kawalerski/panieński ślubny jako symbol nowej drogi życia prezent z okazji przeprowadzki jako element dekoracyjny do nowego lokum świąteczny podarunek
Mapa zdrapka w eleganckiej tubie - dobierz tubę do okazji!
Każda mapa zapakowana jest także w prezentową tubę stanowiącą wyjątkowe opakowanie podarunku. Wybierz spośród 5 wzorów ten, który najbardziej pasuje do wybranej okazji.

SUPER DODATEK!
Wpisz swoją dedykację na ozdobnej tubie i spersonalizuj swój upominek.
Dzięki mapie zdrapce będziesz mógł kolekcjonować i eksponować wszystkie odwiedzone dotychczas kraje, a także przedstawić planowane podróże. Dzięki harmonijnie i profesjonalnie dobranej palecie barw mapa zdrapka prezentować się będzie doskonale zarówno przed jak i po zdrapaniu wybranych miejsc. Każde Państwo zaznaczone jest odmiennym kolorem przez co zwiedzone miejsca są wyróżnione, a przy tym tworzą harmonijną i artystyczną całość kolorystyczną na mapie. Dzięki szczegółowo odwzorowanym detalom topograficznym takim jak ukształtowanie powierzchni lądów i oceanów czy podział geograficzny mapa jest idealnym odwzorowaniem przedstawionych terenów dzięki czemu zaznaczanie odwiedzonych miejsc jest wyjątkowo proste i przyjemne!
Widok Europy w powiększeniu!
Dodatkowo, mapa zdrapka przedstawia widok Europy w powiększeniu co umożliwia oznaczenie nawet bardzo szczegółowych miejsc.

5 wersji kolorystycznych!
Nasze mapy zdrapki są dostępne w 5 różnych wersjach kolorystycznych dzięki czemu możesz wybrać wyjątkową dla Ciebie paletę barw. Inne wzory znajdziesz w naszym sklepie. Mapa zdrapka na ścianie - jak wyeksponować mapę? jako mapa zdrapka plakat: zawieś na ścianie w formie plakatu jako mapa zdrapka w ramie: umieść mapę zdrapkę w ramie lub antyramie i zaprezentuj na ścianie jako mapa zdrapka na korku: przypnij mapę do tablicy korkowej i kolekcjonuj zdjęcia, notatki i wspomnienia
Ramy, antyramy i tablice korkowe nie są częścią zestawu.
Właściwości produktu: rozmiar 100x50cm mapa i tuba w języku angielskim flizelinowe płótno specjalnie laminowana powierzchnia umożliwiająca zdrapywanie oraz ścieranie notatek aktualny politycznie podział lądów i wód - stan na 2018r. wysokiej jakości wydruk HD świetnie odzwierciedlający wszelkie detale zestaw naklejek oraz drewniany rysik w zestawie opakowanie w formie eleganckiej tuby widok Europy w powiększeniu detale topograficzne i geograficzne
Typ: Mapa zdrapka Czas realizacji do 3 dni roboczych.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Mapa ścienna
Dla kogo Niego
Na jaką okazję Uniwersalny
Kolor Wielokolorowy

Wymiary

Długość 50 cm
Szerokość 100 cm

Producent: DecoNest

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi


Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.