Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

1079

Dostawa w ciągu 3 dni

Opis

Znakomicie zrealizowany 4-odcinkowy serial science-fiction opowiadający o lądowaniu pierwszego ziemskiego statku kosmicznego na Czerwonej Planecie.
Płyta zawiera odcinki 1+2: Mars - Lot Na Marsa

Odcinek 1:Start statku kosmicznego Terra Nova rozpoczyna pierwszą w dziejach załogową misję na Marsa.Podróż ma potrwać 583 dni . Jednak już na starcie pojawiają się pewne problemy techniczne.Padają sugestie ,że misja została przygotowana zbyt pośpiesznie .Centrum Kontroli Lotów w Houston proponuje przerwanie lotu ze względu na zbyt duże ryzyko .Ostateczna decyzja spoczywa w rękach załogi Terra Novy.
Odcinek 2: Załoga głosuje za kontynuacją misji mimo znacznego ryzyka. Wbrew trudnościom technicznym lądowanie na Marsie kończy się powodzeniem.Tymczasem okazuję się ,że obecna już na Marsie chińska misja bezzałogowa odnosi pierwszy sukces :odnajduje wodę.Potężna burza piaskowa niszczy sprzęt górniczy, który ma posłużyć do badań geologicznych będących głównym celem misji . Załoga Terra Novy zwraca się do Houston o zgodę na użycie chińskiego sprzętu.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser George Mihalka
Kraj pochodzenia Francja Kanada
Język Dolby Digital 5.1 polski Dolby Digital 5.1 angielski
Kategoria Seriale zagraniczne
Płeć Seriale zagraniczne

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD
Rok / data wydania 2007
Czas trwania 90

Producent: Vision

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image