Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: PAWROY
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

11500

Wysyłka w ciągu 2 dni

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Opis

Gillette Styler: Trymer, maszynka i narzędzie do konturowania Umożliwia łatwe przycinanie zarostu nad umywalką lub pod prysznicem Trymer do zarostu: Technologia opracowana przez markę Braun, z rączką zapewniającą łatwy chwyt gwarantujący precyzyjne przycinane Maszynka do golenia: używaj dowolnego ostrza do maszynki dla mężczyzn Gillette Fusion5 Zaznaczaj kontury za pomocą precyzyjnego trymera: zaprojektowanego do tworzenia schludnych, wyrazistych linii 3 nakładki grzebieniowe (2 mm, 4 mm, 6 mm) pozwalające na dostosowywanie golenia do swoich potrzeb
Ten Styler dla mężczyzn umożliwia równe przycinanie zarostu, dokładne golenie i precyzyjne zaznaczanie konturów. Maszynka do golenia All Purpose Gillette Styler umożliwia równomierne przycinanie, dokładne golenie i precyzyjne zaznaczanie konturów. Ten styler ma wszystko, czego potrzeba, aby uzyskać dowolną stylizację zarostu: Przycinanie – Wodoodporny trymer ma w zestawie trzy wymienne nakładki grzebieniowe (2 mm, 4 mm, 6 mm) ułatwiające zachowanie stałej długości oraz modelowanie konturów zarostu. Golenie – Ostrza Gillette ProGlide dla mężczyzn od zaufanej marki zapewnią dokładne i komfortowe golenie. Profilowanie krawędzi – Precyzyjny trymer tworzy schludne, wyraziste linie, pozwalając dopracować efekt końcowy. Ten wykorzystujący technologie marki Braun styler jest wodoodporny i bezpieczny w użyciu pod prysznicem, dzięki czemu możesz przycinać zarost nawet podczas kąpieli. All Purpose Styler pozwoli Ci łatwo i po mistrzowsku stworzyć dowolną stylizację jednym precyzyjnym narzędziem. Dla wyjątkowej wydajności używaj dowolnego wkładu z ostrzami do maszynki dla mężczyzn Gillette Fusion5.

Zawiera: 1 trymer, 1 ostrze ProGlide, 3 nakładki grzebieniowe (dla różnej długości zarostu), 1 baterię i stojak.

Ostrzeżenie: To urządzenie nie jest przeznaczone do użytkowania przez dzieci lub osoby o obniżonych zdolnościach psychofizycznych, chyba że znajdują się one pod nadzorem osoby odpowiedzialnej za ich bezpieczeństwo. Ogólnie zaleca się, aby urządzenie było przechowywane poza zasięgiem dzieci. Dzieci powinny być nadzorowane, aby nie bawiły się urządzeniem. Jeśli baterie się wyczerpią lub nie będą używane przez dłuższy czas, może z nich nastąpić wyciek. Aby chronić siebie oraz urządzenie, prosimy o usunięcie baterii w odpowiednim czasie oraz unikanie kontaktu ze skórą podczas dotykania cieknących baterii. Po zakończeniu okresu przydatności prosimy nie wyrzucać produktu wraz z odpadami domowymi. Utylizacja odbywa się w lokalnym punkcie zbiórki. Aby chronić środowisko, zużyte baterie wyrzucaj do specjalnie do tego przeznaczonych pojemników w lokalnym supermarkecie lub w odpowiednich miejscach zbiórki, zgodnie z krajowymi lub lokalnymi regulacjami.

Składniki: PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Paraffinum Liquidum, BHT, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Część ciała Twarz
Typ golarki Klasyczny
Dla Mężczyzn
Ilość wymiennych głowic 1
Seria Fusion ProGlide
Typ skóry Normalna
Ilość ostrzy 5
Zestaw Tak
Zawartość opakowania 1 x Uchwyt 1 x Baterie
Kolor Czarny/Niebieski

Producent: Gillette

Polecamy również

Opinie


5

jedna opinia


Profil anonimowy

24 lis 2017

Bardzo dobry

Doskonała, poszukuję nakładki 3szt./trimer/

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!