Opis

Maszynka do strzyżenia Babyliss. Komfortowe golenie przy każdym użyciu. Technologia Microcut - dokładne cięcie już za pierwszym pociągnięciem. Wydajny akumulator - bezprzewodowe golenie przez ok. 60 minut. Ergonomiczny kształt - doskonałe dopasowanie do dłoni użytkownika. Regulacja długości - 26 stopni z dokładnością do 1 mm. Łatwe czyszczenie - wyjmowane ostrza, z możliwością mycia pod bieżącą wodą. Wyjątkowo dokładne golenie
Elektryczna maszynka firmy Babyliss to dokładne i przyjemne golenie przy każdej okazji. Technologia Microcut pozwala na bardzo dokładne golenie już za pierwszym pociągnięciem. Elementy golące wykonane ze stali nierdzewnej pokryte powłoką tytanową wykazują długą trwałość podczas codziennego użytkowania.

Wydajny czas użytkowania
Golarka posiada wbudowany, bardzo wydajny akumulator, który pozwala na bezprzewodowe użytkowanie maszynki. Czas eksploatacji wynoszący 60 minut, pozwala na dokładne golenie bez potrzeby częstego ładowania.
Wygoda podczas każdego ruchu.
Ergonomiczny kształt idealnie dopasowuję się do Twojej dłoni, daję to dużą możliwość manewrowania urządzeniem podczas golenia - pod różnym kątem. Maszynka jest bardzo lekka, przez co Twoja dłoń nie zmęczy się nawet podczas dłuższego golenia.

Dopasuj ją do swoich wymagań

Maszynka posiada 26 długości cięcia, z dokładnością do 1 mm, regulowane za pomocą pokrętła. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie nasadki grzebieniowe: 1 - 25 mm. To Ty decydujesz czy Twój zarost ma być większy lub może całkowicie chcesz się go pozbyć.

Komfortowe użytkowanie

Golarka posiada wyjmowane ostrza, które z łatwością umyjesz pod bieżącą wodą, a następnie wyczyścisz szczoteczką znajdującą się w zestawie. Zachowaj całkowitą higienę urządzenia, aby uniknąc brzydko wyglądających podrażnień po golerniu.

Polecamy również

Specyfikacje

Cechy ogólne

Część ciała Głowa Broda
Rodzaj produktu Maszynka do strzyżenia
Dla Mężczyzn
Stosowanie Domowe
Przeznaczone do Przycinania
Rodzaj zasilania Sieciowe Akumulatorowe
Materiał ostrza Stal nierdzewna
Powłoka tarczy Tytan
Funkcje Wodoodporny Możliwość mycia pod wodą
Technologie Microcut
Liczba dołączonych głowic 2
Zawartość opakowania 1 x Kabel zasilający 1 x Kosmetyczka 1 x Szczoteczka do czyszczenia 1 x Maszynka do strzyżenia włosów 2 x Wymienna głowica
Kolor Biały

Charakterystyka techniczna

Czas ładowania 8 h
Praca samodzielna 1 h

Producent: BaByliss

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image