Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

3599 (- 16% )

2999

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Inne oferty (2 ofert)

Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza sowaksiazki

3608

Opis

Mata piankowa Trefl Samochody Fun 5w1 – Moc zabawy dla Twojego dziecka Nietoksyczne materiały – przyjazne dla dzieci Bawi i uczy – przyjemna nauka i rozwijanie umiejętności Wielofunkcyjna zabawka – poznaj jej możliwości
Produkt przyjazny dla dzieci
Mata piankowa Trefl Samochody Fun 5w1 to świetna zabawa dla każdego malucha. Mata przeznaczona jest dla dzieci już od pierwszych dni życia. Produkt możesz stosować jako matę, lub puzzle do układania. Zabawka zrobiona jest z bardzo miękkiej i przyjemnej w dotyku pianki. Pianka jest nietoksyczna i przyjazna dla dzieci.

Nauka poprzez zabawę
Mata piankowa Trefl to duże puzzle z których możesz tworzyć figury przestrzenne lub używać ich jako puzzli-maty. Zabawka uczy rozpoznawania kształtów i kolorów. Dziecko bawiąc się tym produktem, zdobywa wiedzę z dziedziny środków transportu. Połącz puzzle i opowiedz dziecku co się na nich znajduje. Poprzez budowanie, dziecko rozwija swoją kreatywność i wyobraźnię.

Wiele możliwości zabawy
Mata piankowa Trefl to duże puzzle z których razem z maluchem możecie tworzyć różne figury. Produkt może służyć również jako miła podkładka przy zabawie czy drzemce. Zbuduj z dzieckiem figury przestrzenne, skonstruuj stolik… Jest wiele możliwości zabawy, a ogranicza was jedynie wasza wyobraźnia.

*Zdjęcia poglądowe, nie przedstawiają sprzedawanego produktu.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 0 miesięcy +
Właściwości Wolny od BPA

Projekt

Kolor Wielokolorowy

Producent: Trefl

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image