Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: sowaksiazki

5789

Wysyłka w ciągu 3 dni

Opis

"Memo i przedszkolaki" to wszechstronny program do nauki języka angielskiego w przedszkolu i w domu.
W PRZEDSZKOLU
Pierwszy i jedyny na rynku kurs języka angielskiego z filmami animowanymi, w którym "wirtualna" nauczycielka prowadzi zajęcia językowe dla najmłodszych i podpowiada nauczycielce w grupie, jak organizować proces dydaktyczny (poprzez pojawiające się na ekranie krótkie polecenia i zadania dotyczące prowadzenia zajęć).
Na płytach DVD:
70 minilekcji z języka angielskiego prowadzonych przez "wirtualną" nauczycielkę
Zanimowane scenki sytuacyjne, piosenki lub wierszyki, w których bohater kursu smok Memo towarzyszy dzieciom i wspiera je w procesie nauki języka obcego
Instrukcje dla nauczyciela wychowania przedszkolnego (pojawiające się w filmie w formie krótkich notatek) dotyczące przede wszystkim organizacji procesu dydaktycznego, np. pauzuj DVD, rozdaj dzieciom kartę pracy ze str. 4, powtarzajcie rymowankę, klaszcząc rytmicznie w dłonie.
Gotowe minilekcje w postaci filmów na DVD stanowią niezastąpioną pomoc dla nauczyciela wychowania przedszkolnego, gdyż w znacznym stopniu pomagają mu w prowadzeniu zajęć.
W DOMU
Materiał może być również wykorzystywany w domu, gdzie rodzic, dziadek lub opiekun "czuwa" nad przebiegiem zajęć prowadzonych przez "wirtualną" nauczycielkę. W specjalnie przygotowanym poradniku wszyscy zainteresowani znajdą wskazówki i sugestie, jak pracować z dzieckiem w domu, wykorzystując materiały z dołączonych płyt DVD.
Filmy na płytach DVD pomyślane są w taki sposób, że rodzic, dziadek lub opiekun - nie znający języka angielskiego lub znający go na poziomie podstawowym - może ułatwić dziecku naukę języka obcego w warunkach domowych.
Szczegółowe wskazówki, jak pracować z kursem w domu, są dokładnie rozpisane w tabeli, m.in.:
tematyka poszczególnych odcinków
słowa i wyrażenia wprowadzone w poszczególnych odcinkach
sugestie pracy z płytami DVD i słowniczkiem obrazkowym w domu (również dla rodziców lub opiekunów, którzy nie znają języka angielskiego)
dodatkowe sugestie zadań do wykonania z dzieckiem w domu (dla rodziców lub opiekunów znających język angielski)
Do poradnika dołączony jest także słowniczek obrazkowy - 9 plansz tematycznych ze słownictwem z kursu "Memo i przedszkolaki". Zadaniem dziecka jest pokolorowanie tych obiektów w słowniczku, których nazwy poznało w trakcie pracy nad danym odcinkiem z płyty DVD. Słowniczek można wykorzystać w celu powtarzania słownictwa, zlecając dziecku cyklicznie wskazywanie wszystkich pokolorowanych obiektów na planszach i podawanie ich angielskich nazw.
Karty pracy "Memo i przedszkolaki" przeznaczone są dla przedszkolaków (4 i 5-latków), którzy nigdy wcześniej nie uczyli się języka angielskiego. W szczególności adresujemy je do tych dzieci, które zgodnie z zapisami ustawy z 30.05.2014 r. w roku szkolnym 2015/2016, rozpoczną obowiązkową naukę języka angielskiego w przedszkolach.
Przedszkolakom towarzyszy sympatyczny smok Memo, który wraz z grupą przyjaciół, przy pomocy piosenek, wierszyków, gier i zabaw, stara się uczynić proces przyswajania języka obcego atrakcyjnym, ciekawym i wciągającym.
W publikacji znajduje się:
35 perforowanych, kolorowych kart pracy z komentarzem dla nauczyciela na odwrocie
6 plansz do gry memory
3 plansze z naklejkami
dyplom uznania dla dziecka.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Zestaw Tak
Rodzaj Dydaktyka
Podkategoria Podręcznik
Główny temat Język angielski
Rekomendowany dla Przedszkole
Autor Natalia Wajda Paulina Cygal Ewa Bulwarska Tara Boland
Rok wydania 2015
Język Angielski
Rodzaj okładki Szyta
Format Elektroniczny Papierowy
ISBN / ISSN 9788326226687
Zawartość opakowania 3 x Naklejka 2 x CD 35 x Karta pracy 6 x Plansza do gry 1 x Dyplom

Wymiary

Liczba stron 164

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image