Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

29999 (- 7% )

27900

W magazynie

Opis

Microsoft Office 365 Home PL (Box). Udostępnij możliwości całej rodzinie. Pakiet popularnych programów Microsoft m.in. Word, Excel, PowerPoint, Outlook. Dostęp dla 6 użytkowników na 5 różnych urządzeniach (w tym smartfonach i urządzeniach Apple). W pakiecie 1 TB pamięci w chmurze OneDrive. Nowoczesna wersja Word z funkcjami odręcznego nanoszenia poprawek. Arkusz kalkulacyjny Excel z wstępnie przygotowanymi szablonami do prowadzenia finansów domowych. Dostęp do popularnych programów w Twoim domu Office 365 Home to zestaw programów stworzony do użytku domowego. Zyskaj dostęp do wielu przydatnych funkcji na okres pełnego roku! Oferowana opcja to roczna subskrypcja, która pozwoli korzystać Tobie i domowników z przydatnych i pełnych wersji znanych programów. Zyskujesz dostęp do: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive, Publisher i Access. To świetne rozwiązanie w domach gdzie są uczniowie i studenci. Odkryj szereg możliwości, które zyskujesz z Office.

Dla wszystkich domowników, na różnych urządzeniach Oferowana subskrypcja umożliwia korzystanie aż 6 użytkownikom na 5 urządzeniach. Możesz zainstalować go zarówno na PC z systemem Windows, jak i Mac z systemem iOS. Wersje przygotowane są dla desktopów i urządzeń mobilnych - możesz zainstalować pakiet na smartfonie lub tablecie. Sam zdecyduj na którym chcesz mieć dostęp.

Zwiększ przestrzeń z OneDrive Oferowana opcja zapewni Ci większą przestrzeń do przechowywania. W jaki sposób? Wraz z Office 365 Home dostaniesz 1 TB (1024 GB) miejsca w chmurze OneDrive. Możesz przechowywać tam zdjęcia i filmy z wakacji czy ulubioną muzykę. Możesz edytować dokumenty, a następnie udostępniać je do znajomych. Nie trać pojemności na dysku, wyślij pliki w chmurę!

Podkreśl, by zmienić Nowoczesna wersja programu Word daje Ci zupełnie nowe możliwości. Z myślą o osobach korzystających z urządzeń mobilnych dodano funkcję dodawania adnotacji i edycji bezpośrednio na ekranie. Wystarczy przekreślić zdanie, które powinno zostać usunięte, a program to uczyni sam. Zakreślając fragment, zaznaczysz go.

Łatwiejsze zarządzanie domowym budżetem Zadbaj o domowym budżet w nowoczesny sposób. Program Excel to popularny arkusz kalkulacyjny, który pomoże Ci sprawnie przejść przez domowe finanse. Wygodne szablony o wstępnie zdefiniowanych kategoriach i zaprogramowanych formułach ułatwiają szybkie podliczenie wydatków.

Asystent do spraw CV Chcesz podjąć nową ścieżkę kariery? Program Word stanie się Twoim prawdziwym pomocnikiem. Asystent CV w prostych ruchach pomoże Ci stworzyć przejrzysty dokument, zwiększający Twoje szanse na nowe stanowisko. Połączenie z serwisem LinkedIn pozwoli na bieżąco zapoznawać się z nowymi ofertami.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Opcja komercjalizacji Retail

Ogólne

Typ licencji Subskrypcja czasowa Retail
Platforma Mac OS Windows Android
Wersja Office 365
Oprogramowanie zawiera Microsoft Word Microsoft Excel Microsoft PowerPoint Microsoft Outlook Microsoft Publisher Microsoft Access OneDrive
Język Polski
Liczba użytkowników 6
Zastosowanie Dom
Typ systemu operacyjnego Windows 10 Windows 8.1 Windows 7

Minimalne wymagania systemowe

Pamięć RAM (MB) 2048 (system 32-bitowy) 4096 (system 64-bitowy)
Pojemność dysku twardego (GB) 4 GB
Rozdzielczość wyświetlacza 1280 x 768

Producent: Microsoft

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image